Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

Milka 12:45, 10 mar 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
O, to się będzie dziać w tym roku
Nie dziwię się, ze czasami sił brak, ale potem mija i od nowa, trzymaj się Aniu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anka_ 13:09, 11 mar 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Irenko jakbym wygrała szóstkę w totka to by się działo, a tak... Chociaż tak naprawdę to na chwilę obecną to najbardziej dobrej pogody brakuje. U mnie cały czas leje i jest tak mokro, że o wejściu sprzętu mogę zapomnieć. I zostaje szpadelek. Tyle tylko, że 0,5ha "dziewiczego" terenu do przerobienia na jedne łapki to trochę za dużo.

No dobra, już nie smęcę (ta pogoda dobija). Z dobrych wieści -jedzie do mnie kurier z nasionkami. Wprawdzie prawie same warzywka, ale i jakieś kwiatuchy były (chyba...).









____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Toszka 13:43, 11 mar 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Aniu donoszę, że od dwóch tygodni kwitnie mi jedna przylaszczka - kwiatków jest 5 Jako pierwsza zakwitła, krokusy dopiero dziś się pokazały.
No dobra, kwitną też ciemierniki, ale to oczywista oczywistość
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
anka_ 14:23, 11 mar 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Iwonko bardzo się cieszę, może i druga jeszcze pokaże kwiatuszki. U moich dopiero pąki nieśmiało wychodzą. Ciemierniki też jeszcze nie kwitną. A krokusy to 2mm szczypior.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Karol99 14:47, 11 mar 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Mahonia jakie fajne ma szyszeczki.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Toszka 14:50, 11 mar 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
wnoszę poprawkę - jest 6 kwiatuszków.
Drugiej kepki nie widzę, ale pierwsza rekompensuje wszystko. Nie spodziewałam się aż takiego kwitnienia tak szybko po posadzeniu.
Dodam ci jeszcze w sekrecie, że eM zapowiedział mi, że po ostatnich moich trzech dniach szaleństw z piłą elektryczną, nożycami i sekatorem chowa to wszystko przede mną... zupełnie nie wiem czemu

U mnie dziś tylko trochę popadało pierwszy raz od tygodnia

Lecę ciąć jałowce póki mam jeszcze atrybuty nieschowane
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
anka_ 15:04, 11 mar 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Karol99 napisał(a)
Mahonia jakie fajne ma szyszeczki.

Też mi się podobają, za trochę zakwitnie.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
lojalna_ 15:06, 11 mar 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ogrodowo super ! Ale te biale pupeczki najslodsze
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
anka_ 15:10, 11 mar 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Toszka napisał(a)
wnoszę poprawkę - jest 6 kwiatuszków.
Drugiej kepki nie widzę, ale pierwsza rekompensuje wszystko. Nie spodziewałam się aż takiego kwitnienia tak szybko po posadzeniu.
Dodam ci jeszcze w sekrecie, że eM zapowiedział mi, że po ostatnich moich trzech dniach szaleństw z piłą elektryczną, nożycami i sekatorem chowa to wszystko przede mną... zupełnie nie wiem czemu

U mnie dziś tylko trochę popadało pierwszy raz od tygodnia

Lecę ciąć jałowce póki mam jeszcze atrybuty nieschowane

Druga kępka może też się znajdzie. U mnie w tym roku zmroziło im liście i dopiero łyse pąki pokazują. A ta szaleje, bo ma raj u ciebie. Zobaczysz w przyszłym roku...
A z tą piłą to zapraszam do mnie, będziesz mogła się wyżyć do woli. Nawet owocowe mam nie przycięte, bo nie mogę łazić po drzewach. A mój eM. ma 'alergię' na sekator. Drzewa na chałupę włażą....


PS Iwonko kiedy tniesz perowskie?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Mira104 15:43, 11 mar 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Toszka skoro Ty z piłą latasz po ogrodzie, to męża do prasowania i gotowania zagoń (żartuję)
Fajne zdjęcia, te białe pupy sarenek tak się wyróżniają na tle ziemi. U Ciebie jeszcze jest śnieg, czy to jakaś włóknina?
Na śląsku też nijaka pogoda siąpi deszcz, pochmurno i taki ma być cały weekend.
Pozdrawiam
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies