Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosolkowa Pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosolkowa Pasja

bdan 17:11, 21 wrz 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
kosolka napisał(a)
Pastella





Będę ją kiedyś mieć Tylko w jakim towarzystwie?

Mogę ja sobie do siebie wkleić?
beata_kulesza 17:13, 21 wrz 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Kurcze nie nadąża m czytać. Hi, hi
____________________
Beti - Ogród Beaty
Viola 17:14, 21 wrz 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
kosolka napisał(a)
Muszę jeszcze o czymś Wam powiedzieć. O tym, że mnie wczoraj olśniło! I że poczułam się jak blondynka z dowcipów, lub, zeby nie urazić blondynek, to nie wiem - jak burmistrz Wąchocka? Od jakiego czasu wałkujemy temat przygotowania ziemi, kompostu i oborników? No dość długo. Truję mężowi że ma w końcu iśc do sąsiadów po obornik krowi. Jednak oni mają taki "na bieżąco". A tymczasem... Mój tatuś ma konia od iks-lat,trzyma go u znajomych, z innymi końmi. I wczoraj zadzwoniłam do niego co robią z obornikiem.. Tata mówi - no leży na chałdach, niektóre maja po 3 lata... No i co Wy na to? M. bierze przyczepkę lada dzień i zasuwa. Oj, ja mądra...


W poszukiwaniu tych elaboratów natknęłam się na ten wpis. Pękam ze śmiechu Muszę pomyśleć, może i ja mam jakiegoś konia w rodzinie, no albo chociaż krowę o świni nie mówiąc
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
kosolka 17:24, 21 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Viola- coś tam od 49 str zaczęłam gadać o tej rabacie. U mnie takie skoki tematyczne
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Mirka 18:11, 21 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
kosolka napisał(a)
Przygotowania, ustawiania....

Kosolka jak posiejesz werbenę o de mnie to będzie suuuuper rabatkaPowiedz mi jak wielką masz działeczkę na fotka wydaje się duża no i lasek z boku bardzo fajnyco tam masz posadzone za drzewa?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Sabina76 21:10, 21 wrz 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Ola, nie mogę się doczekać, jak to wszystko po wysadzeniu z doniczek wystartuje, będzie pięknie Za szybko jedziesz z wątkiem - nie nadążam, ale to dobrze ))
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Krakus 21:14, 21 wrz 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
kosolka napisał(a)
I nawet zagrzmiało A nasz syn to ma taką schize ze zaraz każe wszystkie sprzęty wyłączać


z chęcią oodam deszczu na miesiąc albo i wiecej...u nas to leje przez całe wakacje z niewielkimi przerwami na słońce ;/....
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 21:17, 21 wrz 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
kosolka napisał(a)
Przygotowania, ustawiania....



się rozkręcasz jak w końcu zrobiłas? tylko pod rosliny dobra ziemia a obornik czeka na wiosnę?
____________________
Zielonym do góry...
kosolka 07:55, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Mirka napisał(a)
Kosolka jak posiejesz werbenę o de mnie to będzie suuuuper rabatkaPowiedz mi jak wielką masz działeczkę na fotka wydaje się duża no i lasek z boku bardzo fajnyco tam masz posadzone za drzewa?


Mirka, cała działka ma ok 45arów, więc niemało, ale "laskiem"trochę ją zmiejszylismy Lasek tworzą brzozy, modrzewie (mnóstwo wypadło, sadziliśmy duże, nie dały rady) i świerki - sporo jeszcze musimy dosadzić w puste miejsca. A poniżej, za tą rabatą mam derenia, krzewuszki, bzy, śliwoiśnię.. COś tam jeszcze
Tak, werbenka pójdzie tam między innymi Nada delikatności
Pozdrawiam!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 07:56, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Sabina76 napisał(a)
Ola, nie mogę się doczekać, jak to wszystko po wysadzeniu z doniczek wystartuje))


Ja też! Od marca będę tam chyba spała Trzymając kciuki żeby było choć w połowie tak jak chciałam! Pozdrawiam poniedziałkowo!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies