Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

AgnieszkaW 16:42, 23 gru 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Wow, pięknie i klimatycznie dom i ogród wystroiłaś Te bombki są takie bardzo eleganckie, unikatowe
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
beata_kulesza 17:36, 23 gru 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Choinka przepiękna obrazki normalnie jak z żurnala . Perfekcyjna w domu i w ogrodzie. I tak trzymaj Danuś
____________________
Beti - Ogród Beaty
ewakatowice 18:01, 23 gru 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Twój ogród i dom są wyjątkowe ale to i dlatego, że TY taka jesteś.
Wyjątkowa kobieta


Ślicznie… dekoracje, choinka w domku czyściutko i zapewne pachnie…

Zachęcasz do działań i inspirujesz!

Świąteczne uściski!
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
asica 18:12, 23 gru 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Bombki mają rewelacyjną czerwień, cyklameny dopełniają elegancji. Świetnie, jak zawsze.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Gardenarium 19:08, 23 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pieczyste się piecze, sałatka i inne takie porobione Pijemy kawkę z Witkiem, cóż może być przyjemniejszego, gdy obok pachnie świętami i świeci choinka? Tylko jedyny minus, że człek coraz starszy jest

No i tak sobie rozmawiamy, że już tyle lat jesteśmy razem (31)
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:12, 23 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Śmieję się jak patrzę dziś na wątkach jaką panikę wywołałam jemiołą Nie wszyscy wiedzieli, że mus ją mieć

A my się całujemy pod nią co roku, a nasi kuzyni - żeby było śmiesznie, co się tylko pocałowali, to dziecko im się rodziło w następnym roku Uważajcie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AlKa 19:39, 23 gru 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Dom i ogród bosko przystrojony, chociaż sobie u Ciebie popatrze na piękności, bo u mnie w tym roku kiepsko.
A pod jemiołą to się będe w takim razie całować,bo bejbioszek by się w przyszłym roku przydał.
____________________
pora na zmiany
Mala_Mi 20:01, 23 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gardenarium napisał(a)
Picuś glancuś to po zmywaniu Witka Dzisiaj w radiu usłyszałam taki kawał

Wiecie kto to jest Perfekcyjna Pani Domu? Ta, co ma Perfekcyjnego Pana Domu" On (Witek) sprząta dziś, a ja gotuję i dopadam do sklepu co jakiś czas na uzupełnienia braków

No i wszytko jasne.... jestem nieperfekcyjna Aż mi humor poprawiłaś i lekka złość odeszła na nieperfekcyjnego
I buziaczki za preferowanie koloru czerwonego
I jak miło kolejne święta spędzać myślami z powiększonym gronem przyjaciół
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Danuta_G 20:29, 23 gru 2014


Dołączył: 14 gru 2014
Posty: 19
Gardenarium napisał(a)
Pieczyste się piecze, sałatka i inne takie porobione Pijemy kawkę z Witkiem, cóż może być przyjemniejszego, gdy obok pachnie świętami i świeci choinka? Tylko jedyny minus, że człek coraz starszy jest

No i tak sobie rozmawiamy, że już tyle lat jesteśmy razem (31)



Danusiu, gdzie Ty takiego Witka znalazłaś??? A może to On znalazł Ciebie??? Jesteście wspaniałym Timem. Miło się o Was czyta... życzę Wam jeszcze dziesiątki takich Świąt, w tak wspaniałej atmosferze, wśród tylu przyjaciół i fanów
____________________
Danuta
Sebek 20:38, 23 gru 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)
Picuś glancuś to po zmywaniu Witka Dzisiaj w radiu usłyszałam taki kawał

Wiecie kto to jest Perfekcyjna Pani Domu? Ta, co ma Perfekcyjnego Pana Domu" On (Witek) sprząta dziś, a ja gotuję i dopadam do sklepu co jakiś czas na uzupełnienia braków


Perfekcyjny Pan Domu... Mój wymarzony zawód


Razem z Witkiem dopasowaliście się perfekcyjnie i to jest godne naśladowania Pozdrawiam Was bardzo świątecznie

PS. Ja to chyba jednak podświadomie tej jemioly nie kupuję I nie będę!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies