Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

ewakatowice 09:02, 20 lut 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
radośnie dziś - słoneczko pięknie świeci
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Gardenarium 09:11, 20 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mycie i sprzątanie ogrodu to coś na co czekam, ale jeszcze na to za wcześnie, pogoda rzeczywiście dopisuje, jadę więc w tzw. "teren" Na razie jest sprzątanie domu no i kuchnia może wreszcie będzie skończona, bo na koniec lutego mamy odbiór frontów. Będzie czysto i bez bałaganu. Lubię to
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:14, 20 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
elzbieta_b napisał(a)
Danusiu, a może to będą mili i fajni sąsiedzi?


Elu, sąsiedzi ci sami, wyburzyli stary dom i teraz budują nowy, są ok, tylko dom wyższy, bardziej chyba "zaszkodzi" innej sąsiadce, bo będą jej patrzeć i zaglądać do kuchni. U mnie nic takiego się nie wydarzy, a ładny dom zamiast brzydkiego to zawsze poprawa widoków Będzie dobrze. Już się cieszę i przyzwyczajam do nowego.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:15, 20 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeszcze jeden tydzień lutego, jak to fajnie brzmi, marzec może pokaże odwrót mroźnych frontów atmosferycznych i cosik zakwitnie w ogrodzie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Napia 10:09, 20 lut 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Uśmiechu i słońca życzę I żeby ten ostatni tydzień lutego przeleciał migiem
Pozdrawiam ciepło
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Enya73 10:38, 20 lut 2015


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Pewnie jak będzie nowy dom, to i nowy ogród Okolica na tym na pewno zyska.
Ja to bym się ucieszyła, gdyby moi sąsiedzi zmienilli chociaż elewację i nie palili w piecu czym popadnie. U nas wyjrzało słońce, ale z powodu zadymienia z ich pieca, strach otworzyć okna.

Miłego dnia
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
boguslaw_r_ 11:01, 20 lut 2015


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Słoneczny poranek, mam nadzieję, że doła pozostawiłaś wczoraj,
wiosna się zbliża i nie ma czasu na jakieś tam doły, głowa do góry,
pora oglądać pączki czy nie pękaja,
po takiej zimie, nadzieja, że będzie piękna wczesna wiosna i słoneczko. pozdrawiam

____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
Pszczelarnia 11:08, 20 lut 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gardenarium napisał(a)
Mycie i sprzątanie ogrodu to coś na co czekam, ale jeszcze na to za wcześnie, pogoda rzeczywiście dopisuje, jadę więc w tzw. "teren" Na razie jest sprzątanie domu no i kuchnia może wreszcie będzie skończona, bo na koniec lutego mamy odbiór frontów. Będzie czysto i bez bałaganu. Lubię to


Danuś i to właśnie kocham: na doła bierzemy się za porządki i sprzątanie. Wiosnę zaczynamy energicznie wiosennymi porządkami. Grabie i sekatory w dłoń!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gardenarium 13:39, 20 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzisiaj po powrocie z terenu wzięłam się za podlewanie donic z bukszpanami. Wam też radzę to zrobić

Stare zdjęcie, ale temat aktualny Jak najbardziej.

Podlewamy także rośliny zimozielone pod dachem, gdzie nie dociera deszcz i śnieg. A nawadnianie jeszcze nie "chodzi".

Jak już podlewać, to na dwie strony



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MAD 13:45, 20 lut 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Gardenarium napisał(a)
Dzisiaj po powrocie z terenu wzięłam się za podlewanie donic z bukszpanami. Wam też radzę to zrobić

Stare zdjęcie, ale temat aktualny Jak najbardziej.

Podlewamy także rośliny zimozielone pod dachem, gdzie nie dociera deszcz i śnieg.


Ja właśnie wróciłam z akcji podlewanie. Śmiesznie musiałam wyglądać skuwając lód z jeziorka, a potem latając z komewka. Mąż i przechodzący sąsiedzi jakoś tak dziwnie się na mnie patrzyli...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies