Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

siakowa 12:36, 20 sty 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
nie spimy, wiosna idzie !
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 07:52, 28 sty 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
halo!!!!
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
babka 19:32, 08 mar 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Jestem Dzięki kochane babeczki, że jeszcze o mnie pamiętacie Tak dawno tu nie byłam, że pewnie nie jestem w stanie nadrobić zaległości zwłaszcza, że wiosna już za moment i trzeba zabrac się do pracy Ale postaram się zajrzeć do Was wszystkich, pooglądać i poczytać
Winna Wam jestem wytłumaczyć się z mojej nieobecności ale zanudzać też nie chcę więc powiem bardzo skrótowo
Najpierw były kłopoty domowo rodzinne, potem komputer mi siadł i długo go reanimowałam ( zresztą do teraz nie jest w pełni sprawny) Na koniec moje zdrowie siadło i nie było już zabawnie, wylądowałam w szpitalu a teraz kończę rekonwalescencję i w samą porę bo roślinki czas zamawiać
Co prawda jak nie miałam sprecyzowanej koncepcji w tym temacie tak nie mam w dalszym ciągu i smutno mi się robi jak pomyślę, że nie uda mi się zrobić tego co miałam w pierwotnych założeniach. Czasu mało więc pora się skupić na konkretach i może jakiś efekt uda się osiągnąć
Buziaki dla Wszystkich forumwiczów :*
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Ewkakonewka 23:09, 08 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
To niech już teraz będzie dobrze. Wystarczy kłopotów. Fajnie, że znowu jesteś Wraz z wiosną wróciłaś to werwę do pracy masz i nic się nie martw o to co Ci się uda, a co nie, małymi krokami byle do przodu Będzie dobrze
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
yolka 13:45, 09 mar 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Witam po przerwie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
babka 11:48, 10 mar 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Ewka jakoś werwy nie mam i żal, że takie zaległości mi się narobiły.
Jolu witaj znów Posiedzę dziś troche u was, naciesze oko
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
jazzy 11:54, 10 mar 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
No nareszcie!
Oby teraz już było tylko pozytywnie
A co tam w ogrodzie?
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
babka 12:16, 10 mar 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Hej w moim ogrodzie bez zmian ale widzę, że wszystko ładnie przeżyło bo zimy właściwie nie było !
Mam mętlik w głowie co kupić, co robić. Musze zajrzeć do kajeta z zapiskami co ja tam miałam ..... ?
Nie wiem czy już pomału zamawiać róże ?
Gdzieś czytałam że nasiona werbeny dobrze jest wsadzić do lodówki na czas jakiś, na jaki i kiedy i kiedy je wysiewać ??
I kiedy należy przycinać wrzosy? widzę że ładnie mi przetrwały w gruncie
Wpadam w panikę, nie wiem gdzie szukac informacji, jestem cała dzika

A to na dowód że i do mnie wiosna przyszła

____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 15:01, 11 mar 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Jak dziś nieprzyjemnie, szro, mokro i zimno brrr :/
Przed południem wyszłam coś podłubać ale nie wytrzymałam zbyt długo, deszczyk mnie wygonił. Ale zdążyłam poprzycinać hortensje i troszkę posprzątać. Może jutro też się trochę uda skubnąć tu i tam
Coraz bardziej martwi mnie mój Rh, zobaczcie Co mu jest ?? Glebę ma kwaśną, podścółkowany korą, zakwaszany i odżywiany zgodnie z zaleceniami a z roku na rok coraz gorzej wygląda


____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
07_Rene 15:25, 11 mar 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Olu witaj! Dobrze, że znów jesteś z nami.
Róże jak najbardziej możesz zamawiać, część odmian może być już wykupionych. Ja swoje zamówiłam już w styczniu, a wysyłka zazwyczaj jest dopiero po 15 marca.
Rh pewnie jest zbyt wysoko zasadzony, albo zasypany korą, one tego nie lubią. Najpewniej musisz też zrobić oprysk, ale nie wiem czym. Pewnie ktos jeszcze Ci napiszę, a jak nie to zwróć się do Bogdzi.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies