Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały zakątek :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały zakątek :D

mateuszmichn 15:59, 21 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
eda napisał(a)
Witaj Mateuszu pobiegałam u Ciebie zapowiada się ciekawie do cienia możesz dać żurawki różnego koloru lub jednego lubią cień i runianka też i posadź rośliny od tyłu wyższe do najniższych z przodu będzie składnie i ładnie ja tak się staram robić i przyznam że to trudna sztuka zawsze jeszcze jak mi się chce to w internecie sprawdzam jak wysoko rośnie dana roślina powodzenia i zapraszam do mnie





Witaj
Dzięki za odwiedziny i radę co do roślin.
Muszę coś tam wsadzić bo nudno tam strasznie. Zaraz lecę do ciebie
____________________
Mój mały zakątek
mateuszmichn 16:01, 21 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
zszywka napisał(a)


Dzięki wielkie. Staram się ostatnio robić tak fotki, żeby nie było widać dziur i beznadziejnych miejsc
____________________
Mój mały zakątek
eda 16:03, 21 lip 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
tengel27 18:57, 21 lip 2015


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
mateuszmichn napisał(a)


Dzięki wielkie. Staram się ostatnio robić tak fotki, żeby nie było widać dziur i beznadziejnych miejsc


Znam ten ból. Ile to trzeba się nagimnastykować by schować to co nieładne
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
mateuszmichn 19:00, 21 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
tengel27 napisał(a)


Znam ten ból. Ile to trzeba się nagimnastykować by schować to co nieładne


Haha żebyś wiedział. Na wprost raczej nie robię zdjęć, staram się z boku w tedy rabaty wydają się bardziej zapewnione
____________________
Mój mały zakątek
basia3 19:46, 21 lip 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Witaj ładnie iglaki wyciąłeś. Czysciutko u ciebie.
pozdrawiam.
____________________
JEST DOBRZE :D
mateuszmichn 20:55, 21 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
basia3 napisał(a)
Witaj ładnie iglaki wyciąłeś. Czysciutko u ciebie.
pozdrawiam.


Dziękuję za odwiedziny, zaraz lecę do ciebie
____________________
Mój mały zakątek
pawel_snopek 21:16, 21 lip 2015


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Ja osobiście bym poszedł w Stronę pomysłu Danusi na te świerki serbskie by zakryły z czasem ten budynek sąsiada bo jest średnim widoczkiem. Fajnie by było by ten pokój zewnętrzny tak go nazwę był odsunięty od tego rogu a za nim po prawej i po lewej stronie były by te serby przed nimi w przyszłości posadził bym rododendrony np cunningham white a na sam dół dał bym coś niskiego taki rozświetlacz np jakieś hosty lub coś innego. Zapomniałem dodać że w samym rogu przed tymi świerkami fajnie by wyglądał jakiś klon palmowy o wyrazistym kolorze fajnie też by wyglądała magnolia o ostrym kolorze taka wisienka na torcie.
Tak się rozpisałem
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Gardenarium 21:22, 21 lip 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W byliny czy inne rośliny kwitnące zawsze warto wpleść kilka krzewów liściastych, niekoniecznie zimozielonych typu bukszpan. Ostatnio bardzo ciekawie zrobiłam kule ze zwykłych pęcherznic, boroldwe, wielkie kule, znakomicie ozywiają i nadają strukturę. MOżesz ciąć wszystko, nawet świerk, oczywiście nie ten, co ma być zywopłotem.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mateuszmichn 21:25, 21 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
pawel_snopek napisał(a)
Ja osobiście bym poszedł w Stronę pomysłu Danusi na te świerki serbskie by zakryły z czasem ten budynek sąsiada bo jest średnim widoczkiem. Fajnie by było by ten pokój zewnętrzny tak go nazwę był odsunięty od tego rogu a za nim po prawej i po lewej stronie były by te serby przed nimi w przyszłości posadził bym rododendrony np cunningham white a na sam dół dał bym coś niskiego taki rozświetlacz np jakieś hosty lub coś innego. Zapomniałem dodać że w samym rogu przed tymi świerkami fajnie by wyglądał jakiś klon palmowy o wyrazistym kolorze fajnie też by wyglądała magnolia o ostrym kolorze taka wisienka na torcie.
Tak się rozpisałem


Dzięki za pomysły. Muszę poszerzać w internecie i wybrać jakiś gatunek albo iglastych albo liściastych drzew. Napewno będę miał na uwadze twoje pomysły
____________________
Mój mały zakątek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies