Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały zakątek :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały zakątek :D

mateuszmichn 08:10, 22 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Gardenarium napisał(a)
Krzewy liściaste, derenie, pęcherznice np. ten Lady in Red, hortensje bukietowe, tawuły każde, nawet wczesne, japońskie, ostrokrzewy, buki małe posadź i tnij w kulę, graby, choine kanadyjsk, jasminowce. Nie cięte są nieciekawe, pospolite, ale ucięte w idealna kulę to już wyższa szkoła jazdy.

Będę miała wykład i o tym tez będzie - na Zieleni to życie 5 września, zapraszam.


Dziękuję bardzo za listę gatunków. Dzisiaj znalazłem w pobliżu producentów hortensji więc muszę do nich podjechać.
Może będę we wrześniu w Warszawie ale raczej w drugiej połowie, jednak zagram się śledzić tego rodzaju imprezy w internecie.
____________________
Mój mały zakątek
mateuszmichn 08:11, 22 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
pawel_snopek napisał(a)
Pęcherznica Lady in Red jest świetna mam ją ten kolor jest cudny fajny kontrast dla zieleni


Fajny kolorek. Myślisz, że da się formować je w kostki, a nie w kulę?
____________________
Mój mały zakątek
abiko 14:30, 22 lip 2015


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Mateusz, zaciekawiła mnie rabata w cieniu. Będę kibicować bo sama mam z tym kłopot ps. bonsai fajny
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
mateuszmichn 15:04, 22 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
abiko napisał(a)
Mateusz, zaciekawiła mnie rabata w cieniu. Będę kibicować bo sama mam z tym kłopot ps. bonsai fajny


Dzięki, mi też się podoba, wcześniej to był krzak a teraz jakoś wygląda
Teraz to raczej nie jest dobry czas na Sadzenie bo straszne upały. We wrześniu będzie działał, no chyba że sierpień będzie chłodny.
____________________
Mój mały zakątek
abiko 15:14, 22 lip 2015


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
mateuszmichn napisał(a)


Dzięki, mi też się podoba, wcześniej to był krzak a teraz jakoś wygląda
Teraz to raczej nie jest dobry czas na Sadzenie bo straszne upały. We wrześniu będzie działał, no chyba że sierpień będzie chłodny.


To prawda, tylko Danusia może przesadzić teraz roslinki bez uszczerbku
Dzięki za wizytę..zapraszam wpadaj.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Basilikum 17:57, 22 lip 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Sliczny Twoj Maly Zakatek
Na rabatach sie nie znam. Mi sie z cieniem kojarzy paproc ale tu masz wspanialych doradcow. Zaciekawila mnie ta pecherznica i lece jej szukac.
Ta fotka z krasnalem (choc nie lubie krasnali) mi sie podoba. Calkiem ladny kawalek ogrodu Ci tam wyszedl.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
pawel_snopek 20:46, 22 lip 2015


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
mateuszmichn napisał(a)


Fajny kolorek. Myślisz, że da się formować je w kostki, a nie w kulę?


Ciężko jest mi odpowiedzieć na to pytanie, pewnie będzie z tym problem lecz jeżeli będzie dość często cięta i mocno się zagęści to pewnie da się z niej zrobić kostkę.
____________________
Paweł - Ogród pod górą
mateuszmichn 20:51, 22 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Basilikum napisał(a)
Sliczny Twoj Maly Zakatek
Na rabatach sie nie znam. Mi sie z cieniem kojarzy paproc ale tu masz wspanialych doradcow. Zaciekawila mnie ta pecherznica i lece jej szukac.
Ta fotka z krasnalem (choc nie lubie krasnali) mi sie podoba. Calkiem ladny kawalek ogrodu Ci tam wyszedl.


Dzięki za odwiedziny i miłe słowa. Może coś z tego Wyjdzie, jak mi najlepsi doradzają
____________________
Mój mały zakątek
mateuszmichn 20:52, 22 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
pawel_snopek napisał(a)


Ciężko jest mi odpowiedzieć na to pytanie, pewnie będzie z tym problem lecz jeżeli będzie dość często cięta i mocno się zagęści to pewnie da się z niej zrobić kostkę.


No właśnie tak się zastanawiałem, bo myślałem nad kostkami, a miedzy nimi trawki i byliny.
____________________
Mój mały zakątek
pawel_snopek 21:03, 22 lip 2015


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Fajnie by też wyglądały buki lub graby posadzone by tworzyły kwadrat i tylko je ciąć by się zagęszczały też tak można.
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies