Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

Mysza 08:50, 01 kwi 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Fiołki kojarzą mi się z dzieciństwem i lasami
śliczne są
____________________
Gosia
anabuko1 09:58, 01 kwi 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Napia napisał(a)
Ale się napracowałaś Tyle w ciągu jednego dnia, pięknie


Agania napisał(a)
Super enenrgetyczna kobitka z Ciebie....podziwiam, wiosna nas pobudza i będzie z każdym dniem coraz piękniej.....na dodatek tej wiosny ptasie koncerty są wyjątkowe, że do domu wracać się nie chce
Ja jeszcze nie wiem jak się mają moje hortensje dębolistna i asperkowe, czuwam


No widzicie jak to ze mną jest ...
Ja cały czas powinnam już uważać na ten mój zwyrodniały kręgosłup.a ja jak durna, jak się czepię to nie odpuszczę ,aż ładne efekty zobaczę, i buzia się nie uśmiechnie i ból szkieleciku tez się odezwie i znowu przeciw bólowe w użytku.Dobrze,że najważniejsze prace mam za sobą.a teraz święta za pasem to ogród zszedł na trzeci plan.
Moja hortensja dębolistna żyje.A asperkowe? Hmm muszę poczytać jak to jest.Bo nie pamiętam..Ja takiej nie mam

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 10:05, 01 kwi 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
yolka napisał(a)
Trafiłam na pełna gamę wiosennych kolorów, robotą nadgoniłaś, ja tak nie potrafię, czasu niet. Pozdrawiam


Ewkakonewka napisał(a)
Normalnie dowód na to, że chcieć to móc Pozdrawiam


Dziewczyny witajcie
U mnie tez czasu mało.ale jak wolne s miałam to i nadrobiłam,I dobrze jak widzę , bo teraz pogoda straszna wieje ,deszcz siąpi, mokro, zimno strasznie ,temperatura bliska zeru .Dobrze,że zimowych botków nie wyniosłam do piwnicy jeszcze , jak moja córcia.A tak pięknie już było
Jeszcze róże mam nie opryskane i nawozem trzeba byłoby podsypać i drzewka, krzewy i inne roślinki.Ale może przed świętami znajdzie się chwila czasu to zrobi się i to

hiacynty moje jeszcze małe
Ale hosty już wiosny też chcą

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 10:14, 01 kwi 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Mysza napisał(a)
Fiołki kojarzą mi się z dzieciństwem i lasami
śliczne są

Masz rację fiołeczki to takie cudne maleństwa i wspomnienie dzieciństwa.Mnie przypopminaja ogród sąsiadki bo tam ich było pełno.
Uwielbiam ich zapach
To dla ciebie jeszczefiołkowo :0

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
jona 10:54, 01 kwi 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Piękne wiosenne kwiaty u Ciebie . A u mnie miodunka jak zaklęta i wcale nie spieszy się jej do kwitnienia
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
anabuko1 10:55, 01 kwi 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
jona napisał(a)
Piękne wiosenne kwiaty u Ciebie . A u mnie miodunka jak zaklęta i wcale nie spieszy się jej do kwitnienia


Moja już w pełni miodunka kwitnie.Lubie patrzeć jak w pogodny dzień trzmiele i pszczółki na niej buszują

A jeszcze moja wiosenna pomocnica- Fiona dla was :0
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
malkul 11:51, 01 kwi 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
fiona ma sliczne te przejscia kolorystyczne
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Bogdzia 11:54, 01 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękną masz wiosnę a fiołki chyba kazdy darzy sentymentem. U mnie jeszcze nie kwitna to popatrze u Ciebie. Juz czuje ich zapach.Miłego dnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gocha 12:14, 01 kwi 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Aniu piękne te fiołki , aż tutaj czuję ich zapach. Mnie tez przypominają dzieciństwo. Szczególnie te pierwsze , mocno wyczekiwane. Kotka super pomalowana przez naturę. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Mala_Mi 18:51, 01 kwi 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Fiołki fajne tylko wszędobylskie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies