Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

frezja 23:25, 19 cze 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Madzenka napisał(a)


Jesli do tej pory nie wypusciły lisci to raczej nic nie pomoze.....


Dzięki za odpowiedź.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
malgorzata_s... 23:26, 19 cze 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Pompon Flower Cirkus cuuudoPowiedz jeszcze tylko gdzie ją kupić Dzięki wielkie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ren133 23:42, 19 cze 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Madzenka napisał(a)
Aspiryna





Piękna
Jaka wysoka rośnie?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 23:46, 19 cze 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Madzenka napisał(a)


Gorąco ją polecam. To róza okrywowa choc wyrasta mi nawet do 1 M wysokosci a na szerokosc ma nawet wiecej. Jak inne okrywowe tnie sie ja bezproblemowo, nie choruje i ma piekne ciemnozielone liscie. Kwitnie tak obficie ze to az nieprzyzwoite. Tak sobie żyjemy razem chyba od 2013 r. Po przekiwtnieciu tne ja nisko a ona potem znow zakwita


A nadałaby się do donicy? czy wylezie z niej szybko?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Sebek 23:57, 19 cze 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madzenka napisał(a)

Oj tak wrocimy na hortensje tylko martwi mnie ze przegapię jezowki Musowo przesunac urlop na listopad!!!! Juz planujemy w tym okresie. Wiecej tego depresyjnego miesiaca bez słonca nie zniosę !


Wtedy Mamę planuję wyciągnąć/naciągnąć gdzieś Do Dubaju się jej też chce - muszę drążyć temat, póki gorący


Praca licencjacka... Oddałem napisany wstęp - żal mi mojego Promotora, że będzie to musiał czytać... Ale cóż Na napisanie całej mam tak jakby jeszcze rok, więc... no stress Trzymam kciuki
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Mala_Mi 02:07, 20 cze 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kostki w szarym zachwycają i bez grabów
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
MagdaBaj 06:33, 20 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Madzenka jak lałaś decisem? Chyba zżerają mi annabelle hortki . Kiedy lać? Można jeszcze? Dawno mnie nie było muszę u siebie zdjęcia porobić. A róże u Ciebie bajka! Masz talent nie ma co. Chciałabym mieć już tak by ja Ty planowć urlop na listopad hehe!!Kwitnąco u Ciebie brawo!!!Podpowiedzcie kiedy przesadzać hortensje , rododendrony, mam borówki dwie do przesadzenia, bukszpan, citronelki i bordowe piękne żurawki duże.Jakoś przy żurawkach bordowych posadziłam zawilca i mi ekspansję zrobił na żurawkę.Muszę chyba wszystko wykopać ale nie wiem kiedy będzie na to najlepsza pora.
Madzenka powiedz jak się sprawuje Twój kącić wypoczynkowy.Zamierzam kupić rattanowy ale nie wiem co z nim na zimę zrobić.Twój okrywasz? Chowasz?Jakie meble do ogrodu są najlepsze?Właściwie drewniane chyba odpadają, choć są piękne.Trzeba dużo dbać, a przy dwójce dzieci ciężko o czas.
Umbry nie posadziłam jeszcze ale będzie.Szykuję się na wiosnę z nasadzeniami.
Wzięło mnie na róże teraz
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
bacowa 07:20, 20 cze 2016


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Marzena, Soul kupowałam w F,(golaska jesienna), śliczny zdrowiutki krzaczek. Poczekam żeby zobaczyć jakim kolorem u ciebie zakwitnie.
pozdrawiam
Filemon24 07:46, 20 cze 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Madzenka napisał(a)


Na zachętę dla Ciebie filiżanki Alnwick



dziękuje
zastanawiam się gdzie mogła bym wcisnąć tą róże u siebie
____________________
Filemon24 07:47, 20 cze 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Pompon Flower Cirkus cuuudoPowiedz jeszcze tylko gdzie ją kupić Dzięki wielkie


ja kupowałam ostatnio w rosaplant, przysłali mi piękne sadzonki na prawdę warto
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies