Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

lorka 11:29, 08 paź 2016


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
Madzenko to ja sie podepne do tematu grabowego. mam 6m rabate i chce fastigiaty , co ile mam sadzic,żeby mi zieloną sciane stworzyły? myslałam o 5 sztukach, ale nie wiem czy to nie za dużo potrzebuję ostatnio ciut intymnosci w ogrodzie po 5 latach otwartej przestrzeni i zycia prawie jakw komunie z sąsiadami hahaha
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
Elinka 14:44, 08 paź 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
lorka napisał(a)
Madzenko to ja sie podepne do tematu grabowego. mam 6m rabate i chce fastigiaty , co ile mam sadzic,żeby mi zieloną sciane stworzyły? myslałam o 5 sztukach, ale nie wiem czy to nie za dużo potrzebuję ostatnio ciut intymnosci w ogrodzie po 5 latach otwartej przestrzeni i zycia prawie jakw komunie z sąsiadami hahaha


Kolumnowe obrosniete od dolu co 90-100 cm i sie ladnie zejda tworzac sciane. Sasiad tak ma i jak sadzilam swoje mierzylam i bolo ok 1 m miedzy pienkami.
____________________
elinkowy-ogrod
beata_m 17:53, 08 paź 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
hej Marzenko często czytam Twoje wypowiedzi ale z jakimś onieśmieleniem zaglądam do Ciebie niesamowicie masz w ogrodzie i choć piszesz, że czasu masz teraz niewiele to zapewne ilość pracy włożona na początku procentuje i teraz

pozdrawiam ciepło
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
lojalna_ 17:58, 08 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jak mozna miec tak piekny trawnik cos Ty mu zapodała? Barwnik chyba ....cudniscie )))))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Kamajla 18:54, 08 paź 2016


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Cześć Marzenko
To, że Cię wczoraj spotkałam zmotywowało mnie w końcu do powrotu na forum. Od razu mi lepiej dzięki temu i pewnie dzięki dzisiejszym zakupom...
Pozdrawiam!
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Bogdzia 19:29, 08 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Trawnik faktycznie piękny zieloniutki jakby olejną farba był pomalowany. Ja w tym roku cieszę sie z mojego ale gorszą jednak nieco farbę miałam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jolanka 19:41, 08 paź 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Kurcze, taka farbę to i ja bym kupila Madzenka ma w zapasie całą paletę pieknych kolorów I jeszcze twierdzi, ze nic jej sie nie chce
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
inka74 09:06, 09 paź 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
A ja ostatnio czytam pierwszy wątek Madżenki. Fajnie jest tak poobserwować jak ogród się zmienia i że jest realny, tylko wymaga ogromnej ilości pracy, czasu i serca. I że dobry projekt całości na początku absolutnie później się opłaci.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Elinka 11:26, 09 paź 2016

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Marzenko co Ty masz za plecami budlei bo nie moge zidentyfikowac, zywoplot grabowy czy cos innego.
Ja mam 3 krzaki ale oddzielnie posadzone i zastanawiam sie nad zrobieniem takiego szpaleru wlasnie.
J jeszcze pytanko o wode pod brzozami pendule. Widze ze ladnie ci wszystko pod nimi rosnie a roslin sporo jak masz tam linie polozona , w wiekszej ilosci czy normalnie, bo u mnie brzoza tak pije ze nawet jednoroczne bedonie nie daly rady i mysze cos zmienic chyba.
Dzieki wielkie papapa
____________________
elinkowy-ogrod
JulkAd 12:58, 09 paź 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Zajrzałam no i zobaczyłam nieprzyzwoicie zielony trawnik, jak możesz?....malujesz czy jak ?
Pozdrówka zostawiam
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies