Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

AnnaCh 08:20, 31 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
L00zak napisał(a)
No i jest Hit, super zakupy i hortka z taką cenę

No, a wszyscy mówili, że tam strasznie drogo jest
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 08:22, 31 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
sarenka napisał(a)
Takie targi to ciekawa rzecz,pewnie dużo też roślin- choć dla Ciebie to lepsze byłyby targi ogrodnicze

Możesz mnie oswiecic co to jest za miskant ML?

Ogrodnicze też są, na wiosnę. Też byłam akurat u teściowej i przytargałam trochę roślinek

Z tym miskantem to jeszcze sama nie wiem, napisane jest, że rośnie do 2 m (razem z kwiatostanem). Mój niby kwitnie na biało, ma takie grube liście z taką jasną jakby żyłką na środku
____________________
Ania - Malutki pod lasem
agnieszka_m 08:24, 31 sie 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
AnnaCh napisał(a)

Edyto, dziękuję bardzo
Ja miałam odłożonych trochę zaskórniaków na rośliny, jeszcze trochę mi zostało Może coś jeszcze kupię na jesień
Prace powoli idą, jakoś będzie

ja też mam takie zaskurniaki na roślinki żeby M niemówił ile tracę na chwasty robię też kartki okolicznościowe więc co się mi uda sprzedać to kaska idzie na kwiatuchy
____________________
Mój mały ogródeczek :).
AnnaCh 08:26, 31 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
MirellaB napisał(a)
Aniu wrzosy w tak niskiej cenie? Ja od producenta kupuję za 2,00 zł.

Zdjęcia z obchodu bardzo ładne i widzę, że wrzos pięknie kwitnie, taki podobny kolor też mam zamówiony

A rozchodnika jakiego masz koloru?

Zakupy super Cena limek również atrakcyjna. W szkółce dałam 18,00 zł.

Miskant Malepartus nie znałam takiego. Wygooglowałam i piękny jest, ale duży rośnie. Wiesz już co z nim zrobisz i gdzie posadzisz w jakim towarzystwie?
Radzę Ci dobrze przemyśleć i wsadzić na miejsce stałe. Moja rozplenica Hameln posadzona w ubiegłym roku w październiku na próbę, w tym roku jest bardzo duża i trudno by było ją przesadzać. A miskant, którego nabyłaś pewnie będzie do przyszłego roku wielki. Więc zastanów się

Mirello, chyba pojadę jeszcze dokupić tych wrzosów

To co na zdjęciu, to chyba wrzosiec Moja córcia go kiedyś wygrała w konkursie na imprezie osiedlowej, przyjechaliśmy wtedy jeszcze z takim 1,5 metrowym modrzewiem

Cena limek, jak dla mnie super, bo na wiosnę kupowałam vanilkę mikroskopijną po 10 zł

Miskanta chciałam dać za limki, ale jeszcze zobaczę
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Iggia 08:28, 31 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
AnnaCh napisał(a)

Ogrodnicze też są, na wiosnę. Też byłam akurat u teściowej i przytargałam trochę roślinek

Z tym miskantem to jeszcze sama nie wiem, napisane jest, że rośnie do 2 m (razem z kwiatostanem). Mój niby kwitnie na biało, ma takie grube liście z taką jasną jakby żyłką na środku
Ja w czerwcu posadziłam malepartusa, ale mój niby ma kwitnąć na różowo, narazie się rozrasta a nie idzie do góry
A zakupy - super
Ja na te gorąca narazie nie kupuję nic, przymierzam się tylko do cebul - tulipanów i szafirków, ale jeszcze nie mam pomysłu na kolory
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
AnnaCh 08:57, 31 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
agnieszka_malysa napisał(a)
Piękne zakupki a cena hortek super żal by było nie wziąć

Dziękuje bardzo, żałuję tylko, że pan miał limki tylko dwie ostatnie, bo wzięłabym trzy
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 08:58, 31 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
agnieszka_malysa napisał(a)

ja też mam takie zaskurniaki na roślinki żeby M niemówił ile tracę na chwasty robię też kartki okolicznościowe więc co się mi uda sprzedać to kaska idzie na kwiatuchy

Ja jak dostałam kasę imieninowo-prezentową, to schowałam i powiedziałam, że to moje na roślinki. W sumie to błąd, bo ogród przecież nie tylko mój
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 09:00, 31 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Iggia napisał(a)
Ja w czerwcu posadziłam malepartusa, ale mój niby ma kwitnąć na różowo, narazie się rozrasta a nie idzie do góry
A zakupy - super
Ja na te gorąca narazie nie kupuję nic, przymierzam się tylko do cebul - tulipanów i szafirków, ale jeszcze nie mam pomysłu na kolory

Agnieszka, no ja wiem, że gorąco, ale jak tu nie wziąć za taką cenę
Chciałam tego miskanta przetrzymać do wiosny i podzielić, myślisz, że można już będzie?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Dominika11 09:39, 31 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
AnnaCh napisał(a)

Ja jak dostałam kasę imieninowo-prezentową, to schowałam i powiedziałam, że to moje na roślinki. W sumie to błąd, bo ogród przecież nie tylko mój


ja robię tak samo
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Iggia 09:47, 31 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
AnnaCh napisał(a)

Agnieszka, no ja wiem, że gorąco, ale jak tu nie wziąć za taką cenę
Chciałam tego miskanta przetrzymać do wiosny i podzielić, myślisz, że można już będzie?

No ja też jakbym miała okazję to wzięłabym i przetrzymała aż będzie chłodniej
A co do miskanta - to u mnie już po miesiącu wypuszczał nowe źdźbła, więc pewnie na wiosnę będzie dało rade podzielić.
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies