Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Anusia 22:17, 30 sie 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Zakupy pierwsza klasa! U nas dzisiaj też praży po ożeżwiającym deszczyku ani śladu. Ja dzisiaj gościłam teściową na obiedzie a póżniej pojechaliśmy do T ale na ciuszkowe wyprzedaże
____________________
Skandynawia po krzyżacku
AnnaCh 22:28, 30 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
olga80 napisał(a)
fajne łupy, no i cena zachęcająca

Dzięki No 11 zł, za taką dużą hortkę, to chyba dobra cena Pamiętam jak na wiosnę kupowałam po 10 zł w Obi takie maleństwo Vanilkę, że ją ledwo co było widać
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 22:29, 30 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Karol99 napisał(a)
Super zakupy

Dzięki
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 22:29, 30 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Anusia napisał(a)
Zakupy pierwsza klasa! U nas dzisiaj też praży po ożeżwiającym deszczyku ani śladu. Ja dzisiaj gościłam teściową na obiedzie a póżniej pojechaliśmy do T ale na cuszkowe wyprzedaże

Aniu, a ja dziś u teściowej na obiedzie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Edyta10 23:24, 30 sie 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Aniu, no w tej cenie takie ładne hortki to mega okazja też bym je kupiła ja powinnam chodzić bez portfela
widzę, że prace jednak idą do przodu, nie martw się że trochę wolniej, z reguły zawsze trafiają się jakieś przeszkody, głowa do góry
____________________
Ogródek nad jeziorem
L00zak 23:35, 30 sie 2015


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
AnnaCh napisał(a)
A teraz hit dzisiejszego dnia
U mnie są doroczne dwudniowe targi rolnicze. W tym roku, to już dwudzieste któreś. Mnóstwo sprzętu rolniczego, ale i roślin, cebul, architektury ogrodowej itd... Ponad 300 wystawców
Są ulicę dalej niż mieszka moja teściowa i gdyby nie to, że dziś byłam u niej na obiedzie to bym nie poszła na ten skwar i w ten tłum ludzi. Ale wzięłam dzieci i poszliśmy, umęczyliśmy się bardzo, Jasio ledwo żył, ale dostali lody i jakoś daliśmy radę
Łupy są: dwie hortensje Limelight, duże po 11 zł i miskant Malepartus za 12 zł.
Chyba się opłacało ML nie było nigdzie i w końcu wzięłam tego Malepartus, kwitnie na biało, dorasta do 2 m, będzie chyba do limek też pasował
Ogólnie to nie mam gdzie tego wsadzić, bo przedogródek w rozsypce, więc chyba dam do większych doniczek i jak nie zdążę to zadołuję z doniczkami. Na wiosnę będą jak znalazł A miskant pójdzie do podziału


No i jest Hit, super zakupy i hortka z taką cenę
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
sarenka 06:30, 31 sie 2015


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Takie targi to ciekawa rzecz,pewnie dużo też roślin- choć dla Ciebie to lepsze byłyby targi ogrodnicze

Możesz mnie oswiecic co to jest za miskant ML?
____________________
Magda W samym sloncu
MirellaB 07:20, 31 sie 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Aniu wrzosy w tak niskiej cenie? Ja od producenta kupuję za 2,00 zł.

Zdjęcia z obchodu bardzo ładne i widzę, że wrzos pięknie kwitnie, taki podobny kolor też mam zamówiony

A rozchodnika jakiego masz koloru?

Zakupy super Cena limek również atrakcyjna. W szkółce dałam 18,00 zł.

Miskant Malepartus nie znałam takiego. Wygooglowałam i piękny jest, ale duży rośnie. Wiesz już co z nim zrobisz i gdzie posadzisz w jakim towarzystwie?
Radzę Ci dobrze przemyśleć i wsadzić na miejsce stałe. Moja rozplenica Hameln posadzona w ubiegłym roku w październiku na próbę, w tym roku jest bardzo duża i trudno by było ją przesadzać. A miskant, którego nabyłaś pewnie będzie do przyszłego roku wielki. Więc zastanów się

____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
agnieszka_m 08:05, 31 sie 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Piękne zakupki a cena hortek super żal by było nie wziąć
____________________
Mój mały ogródeczek :).
AnnaCh 08:19, 31 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Edyta10 napisał(a)
Aniu, no w tej cenie takie ładne hortki to mega okazja też bym je kupiła ja powinnam chodzić bez portfela
widzę, że prace jednak idą do przodu, nie martw się że trochę wolniej, z reguły zawsze trafiają się jakieś przeszkody, głowa do góry

Edyto, dziękuję bardzo
Ja miałam odłożonych trochę zaskórniaków na rośliny, jeszcze trochę mi zostało Może coś jeszcze kupię na jesień
Prace powoli idą, jakoś będzie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies