Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Dominika11 13:05, 03 wrz 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
o boże, czyli to nie tylko ja się drę - witam w klubie "głośnych"
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Marga 16:11, 03 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Widzę, że tamet zszedł na M-ków
Ja swojego poznałam jak kolega ze studiów miał mi przynieść do domu notatki, ale mu się nie chciało i wysłał swojego kolegę Od pierwszego dnia byliśmy parą.
A drze się każda kobieta po kilku czy kilkunastu latach małżeństwa.
____________________
Ogród dla moich synków
MirellaB 18:40, 03 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
U mnie na przedpłociu koparkowy ma wybrać trochę ziemi i przewieźć gruz, żeby twardo było, bo podczas deszczu to pływamy w błocie przed płotem
Oczywiście dzisiaj nie miał czasu Na szczęście jeszcze dużo będzie dla nas robił to go dopilnuję
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
AnnaCh 20:32, 03 wrz 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dominika11 napisał(a)
o boże, czyli to nie tylko ja się drę - witam w klubie "głośnych"

No nie tylko Witaj w klubie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 20:33, 03 wrz 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Marga napisał(a)
Widzę, że tamet zszedł na M-ków
Ja swojego poznałam jak kolega ze studiów miał mi przynieść do domu notatki, ale mu się nie chciało i wysłał swojego kolegę Od pierwszego dnia byliśmy parą.
A drze się każda kobieta po kilku czy kilkunastu latach małżeństwa.

u mnie to już kilkanaście
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 20:35, 03 wrz 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
MirellaB napisał(a)
U mnie na przedpłociu koparkowy ma wybrać trochę ziemi i przewieźć gruz, żeby twardo było, bo podczas deszczu to pływamy w błocie przed płotem
Oczywiście dzisiaj nie miał czasu Na szczęście jeszcze dużo będzie dla nas robił to go dopilnuję

Mirello, ja póki co przed płotem ruszyłam tylko kawałek. Została ładnie rozwieziona ziemia i zasiana trawa. Teraz to suche siano. Walczymy cały czas z przedogródkiem, ale widać efekty.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
paulina_ns 20:37, 03 wrz 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
AnnaCh napisał(a)

Mirello, ja póki co przed płotem ruszyłam tylko kawałek. Została ładnie rozwieziona ziemia i zasiana trawa. Teraz to suche siano. Walczymy cały czas z przedogródkiem, ale widać efekty.

A gdzie Aniu zdjęcia??
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
AnnaCh 20:41, 03 wrz 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kochani, rozwożenia gruzu ciąg dalszy, ale dziś do południa wziął się za to M i poszło super, później tata. Ja po południu znowu mu trochę pomogłam i do tego powrzucałam w ten podjazd cały prawie gruz, który nam zalegał za domem, a były to skute schodki tarasowe, kawałki pociętych płyt i kostek, itd. Przy okazji odgruzowałam podwórko i uprzątnęłam Zostało już bardzo malutko tego na podjazd do rozrzucenia, jakieś 2 tony. Pewnie jutro będzie skończone
No i w samym rogu działki przy bramie mam taką malutką rabatkę, jutro zrobię zdjęcie to zobaczycie i będziemy musieli wspólnie pomyśleć co tam posadzić
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 20:42, 03 wrz 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
paulina_ns napisał(a)

A gdzie Aniu zdjęcia??

Paulinko, jutro, bo dziś i wczoraj weszłam do domu już po ciemku i pobiegłam od razu pod prysznic, bo byłam biała od tego pyłu z tego gruzu
____________________
Ania - Malutki pod lasem
paulina_ns 20:48, 03 wrz 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
AnnaCh napisał(a)

Paulinko, jutro, bo dziś i wczoraj weszłam do domu już po ciemku i pobiegłam od razu pod prysznic, bo byłam biała od tego pyłu z tego gruzu


Trzymam za słowo
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies