Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

AnnaCh 17:36, 11 maj 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
anbu napisał(a)
Skrzynki rewelacja, lubię jak wszystko jest tak uporządkowane

Dziękuję, przyznaję że ma to wiele zalet, można dać dobrą ziemię warzywkom, chwasty ze ścieżek nie rozsiewają się po rabatkach. Teraz czekam aż mi trawa wyrośnie między nimi Nie chciałam kamyczków, będzie więcej roboty, ale jakoś tak mi się bardziej podobało.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
rumiankowa 20:58, 11 maj 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
A to pewnie ta sama odmiana, tylko widocznie miał mniej słonka bo mój jest calusieńki czerwony i dlatego się zdziwiłam
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
paulina_ns 21:02, 11 maj 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
rumiankowa napisał(a)
A to pewnie ta sama odmiana, tylko widocznie miał mniej słonka bo mój jest calusieńki czerwony i dlatego się zdziwiłam


Mój też jest czerwony, chociaż słonko do niego w ogóle nie docierało, bo zasłaniał go kojec psa
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
AnnaCh 21:17, 11 maj 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
No to ja już nie wiem. Nie znam się, piszę tylko co jest na tej karteczce

Strasznie zryta jestem, nie znoszę poniedziałków Nie wiem czy w tym tygodniu coś zrobię, bo czasu ciągle brak. Doszłam do wniosku, że najpierw muszę zmodernizować tą starą rabatę z kamyczkami, co ją ciągle deszcz zalewał, a dopiero później wezmę się za łączenie ich razem.
Chyba tak będzie dobrze, bo inaczej mam rozgrzebane kilka rzeczy na raz i nic do końca nie jest zrobione.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
KasiaW76 21:50, 11 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Mój warzywniaczek się robi biuletyn mąż przekopuje miejsce po garażu i sam powiedział, że tam warzywa będą
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
KasiaW76 21:51, 11 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Mój warzywniaczek się robi bidulek mąż przekopuje miejsce po garażu i sam powiedział, że tam warzywa będą
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
Marzenaka 23:49, 11 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
AnnaCh fajne skrzynie na warzywa, też już męczę męża, żeby mi na przyszły rok zrobił. Klonik fajny, więc życzę, żeby ładnie rósł!
____________________
Ogród Marzeny
AnnaCh 21:34, 12 maj 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
rumiankowa napisał(a)
A to pewnie ta sama odmiana, tylko widocznie miał mniej słonka bo mój jest calusieńki czerwony i dlatego się zdziwiłam

Marto klonik stoi teraz na słoneczku i już się wybarwił cały na czerwono Więc coś w tym jest.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 21:36, 12 maj 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kasiu nie męcz bidulka

Marzenko, ja na przyszły rok planuję jeszcze kilka, tylko nie wiem czy nie zrobię mniejszych, takich na ziółka, pietruszkę, koperek.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
paulina_ns 21:38, 12 maj 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
AnnaCh napisał(a)
No to ja już nie wiem. Nie znam się, piszę tylko co jest na tej karteczce

Strasznie zryta jestem, nie znoszę poniedziałków Nie wiem czy w tym tygodniu coś zrobię, bo czasu ciągle brak. Doszłam do wniosku, że najpierw muszę zmodernizować tą starą rabatę z kamyczkami, co ją ciągle deszcz zalewał, a dopiero później wezmę się za łączenie ich razem.
Chyba tak będzie dobrze, bo inaczej mam rozgrzebane kilka rzeczy na raz i nic do końca nie jest zrobione.


Aniu rób sobie po kolei, najgorzej jest tu zacząć, tam zacząć, a nigdzie nie skończyć ja tak robiłam wcześniej i dla tego przez 2 lata nie zrobiłam nic, teraz konsekwentnie jedno zaczynam, kończę i biorę się za następne. Sama jestem podłamana trochę tą rabatką pod wykuszem, bo nigdzie nie mogę u siebie w szkółkach dostać roślin, które są tam zaplanowane, zamówiłam na allegro i czekam od soboty, wszystko stoi w miejscu, zarasta chwastami, ale co zrobić...

ps. Rozchodniki super sobie radzą, myślę, że się przyjmą zawsze zapominam nazwy tych roślinek co mi jeszcze przysłałaś, ale też widzę, że nic im nie jest. Jedynie pelargonia żółknie.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies