Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hortensjada

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjada

olga80 11:07, 09 maj 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Bożenko zakupy udane i nie wszyscy muszą znać cenę, lepiej będą spali

Derenie cudne oj niech tylko moje żywopłoty podrosną też sobie posadzę takie cudne derenie
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Gocha 12:31, 09 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Bożenko nie mogę sie napatrzeć- pięknie jest w Twoim ogrodzie , takie wszystko dopracowane i wymuskane. Ja ostatnio zakupiłam przez internet derenia kwiecistego Cherookee Brave ale mam co do niego wątpliwości czy to na pewno ten.Ma jeden kwiat ale biały z leciutkim różem.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Mixtoorka 12:50, 09 maj 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Derenie zachwycające! Klony śliczne Wisteria za chwilę powali nas na kolana.! Cudnie
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Gosiek33 20:36, 09 maj 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Mam pytanie czym nawozisz derenie? Czy też magiczną siłą przy okazji nawożenia hortensji?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Bogdzia 20:54, 09 maj 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Rzadko do Ciebie zaglądam bo nie moge sie wyrobic ale za kazdym razem jestem pod wielkim wrazeniem, ślicznie masz.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
bozga 22:08, 09 maj 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Klony posadzone, ciężko było bo nie dosyć, że u mnie trudno wykopać jakiś dołek to na dodatek były tam korzenie po katalpach. Ogólnie wszystkie grubsze rzeczy mam już posadzone ( lub poprzesadzane) została właściwie tylko kosmetyka. Jestem już zmęczona tą intensywną pracą w ogródku w ostatnim czasie, pora na trochę oddechu . Co do dereni to niestety nie mam jeszcze wyrobionej opinii na temat nawożenia, zdaje mi się, że one dobrze sobie radzą i bez mojej pomocy w tym temacie, w zeszłym roku może ze 2x podlałam Florovitem, w tym nie dostały jeszcze nic i widać im to nie przeszkadza ( możliwe, że trochę podkradają hortensjom
Tak wyglądaja posadzone kloniki, najpierw je przymierzyłam pośrodku każdego z klombów ale ostatecznie cofnęłam je do tyłu bo zdecydowanie lepiej wpasowują się w pewną symetrię ogrodu. To tylko niewielka część mojej dzisiejszej pracy ale zdecydowanie najcięższa więc pozwoliłam sobie na chwilę relaksu
Pozdrawiam Wszystkich gorąco
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Alicja169 22:29, 09 maj 2016


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
cudne derenie. mój kwiecisty chyba zmarzł
jaką masz glebę Bożenko, pięknie Ci wszystko rośnie i jeszcze piękniej kwitnie
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
bozga 22:33, 09 maj 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Alicja169 napisał(a)
cudne derenie. mój kwiecisty chyba zmarzł
jaką masz glebę Bożenko, pięknie Ci wszystko rośnie i jeszcze piękniej kwitnie


Ciężką ,gliniastą, na sucho szpadla nie wbijesz a pod spodem masę gruzu i kamieni. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Pawlus 22:34, 09 maj 2016


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Piękny akcent kolorystyczny. Muszę u siebie dosadzić takiego samego, czekam aż przywiozą.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Monka 22:35, 09 maj 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Bożenko pięknie jest w Twoim ogrodzie, ja także przymierzam się się do zakupu drzewka w kolorze czerwonym i myślę albo śliwa nigra albo klon , który Ty wybrałaś, widziałam u siebie w szkółce i się zachwyciłam i nie wiem co wybrać
____________________
Monika ogród i co dalej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies