Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogrodzie Lorki za zakrętem

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogrodzie Lorki za zakrętem

Pszczelarnia 15:25, 28 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
aga_podlasie napisał(a)



i takie coś ( nie wiem jak sie nazywa, bo 'kradzione') ale świetnie się płoży i uwielbiam srebrno zielone listki



To coś to jest rogownica kutnerowata. Mam i też lubię, ale rozłazi się jak szalona. Próbowałam jesienią wyrwać część, na wiosnę i tak wylazła. Podziwiam ją za wolę przetrwania


I ja ją podziwiam. To fajna roślina.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
lorka 10:41, 30 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
Uff Pani reklamację przyjęła. Tłumaczyła się,że przez niechcący dostałam świeże sadzonki. Mają dosłać normalne, czyt większe
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
lorka 10:43, 30 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
Ewa, fantastyczna jest, cały czas chodzę i podziwiam jakie wielkie kępy się porobiły. Już kombinuję jak ją skomponować w przyszłych rabatach z czymś wyższym i fioletowym co będzie kwitło w tym samym czasie..
Na razie sobie tak rośnie w przechowalni
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
oliwka 22:23, 31 maj 2015


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
lorka napisał(a)
Uff Pani reklamację przyjęła. Tłumaczyła się,że przez niechcący dostałam świeże sadzonki. Mają dosłać normalne, czyt większe



a ja jak widzę ceny traw to nie mogę sie nadziwić, dlaczego takie małe sadzonki sa takie drogie ???? Czy to przez nową modę ????
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
iwka 06:47, 01 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Mnie też ceny traw przerażają
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
aga_podlasie 10:17, 01 cze 2015


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Ja kupiłam niedawno trawy przez internet i czekam na dostawę. Jak zobaczyłam Twoje to się trochę boję teraz, co mogę dostać.
____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
Mala_Mi 22:36, 01 cze 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Lecę od Magdy pochwalić jakość fotek
Piękne makro
Też lubię orliki i mam ich sporo. Zwoleników przybywa. chyba część siewek ocalę i dam urosnąć.. dla innych, bo moich mi wystarczy
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Edyta10 22:43, 01 cze 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Witaj, rzeczywiście z tymi trawkami to przesadzili, dobrze że przyjęli reklamację, bo z reguły chyba liczą na to, że człowiek machnie ręką...
piękne masz orliki, też je lubię ładnie już masz w ogrodzie a lato długieeee więc będzie jeszcze piękniej trawniczek piękny, soczysty
____________________
Ogródek nad jeziorem
lorka 09:27, 02 cze 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
Dziewczyny jak przyślą nowe to dam znać, bo wiecie Pani może sobie tylko mówić..
ceny traw są mega wysokie, też tego nie rozumiem, pewnie modne i dlatego..
w ogrodniczy teraz spory wybór takich dużych sadzonek,ale cena ok 30zł + więc.. no cienko..
mi się na razie nie spieszy, wiec sobie po jednej sztuce i na rozmnażanie.. no trudno trzeba się cierpliwości nauczyć
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
lorka 09:30, 02 cze 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
Mala_Mi napisał(a)
Lecę od Magdy pochwalić jakość fotek
Piękne makro
Też lubię orliki i mam ich sporo. Zwoleników przybywa. chyba część siewek ocalę i dam urosnąć.. dla innych, bo moich mi wystarczy


Witaj witaj
A wiesz,że to nie makro, tylko zwykłym kitowym obiektywem? pewnie miałabym porządny, ale całą kasę przepuszczam na ogród hihi.

Ja nasiona zbieram i właśnie rozdaję. Zarażam miłością orlikową sąsiadki
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies