Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 17:12, 21 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
gierczusia napisał(a)
Noo mi się teź bardzo podoba .. Lubię takie gąszcze .. Uśmiałam się z opowieści jak jakiś gryzoń testował smak węża do nawadniania .. Musiał być baaardzo głodny rzeczywiście

Buziaki i na rewolucję czekam


cześć Gierczusia gąszcz jest cudny, ale przy mojej małej działce musi to być gąszcz kontrolowany ))
Niestety nie da się zapobiec ewentualnym podgryzieniom co więcej, odkąd mamy linię to ślimaków masa....Nawet na róże się wdrapują. Coś za coś
Rewolucję planuję na przyszłe 2 lata, w zależności od postępu innych prac .
Buziaki!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 17:22, 21 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
nicol21 napisał(a)
Rzeczywiście wiele się u Ciebie pozmieniało! i he Anabelki - czy ty je przycinasz co roku? Ja myślałam że się wiosną ścina tak z 30cm nad ziemią i to je trzyma w ryzach wielkościowych... Ale już wiem dlaczego mnie ostrzegasz

Bardzo fajny ten busz Twój. Taki soczysty, kipiący życiem i kolorami!!! Na pewno przyjemnie się w nim siedzi i patrzy jak wszystko się zmienia, a dzieje się na pewno u Ciebie sporo!

Kiedyś już parę razy u Ciebie byłam, ale bezwpisowo

A teraz będę zaglądać częściej


aaaa i dopatrzyłam się miejsca na lustro chyba, tak ? Będzie bosko - takie duuuuże, fajne


Ewelinko witaj u mnie
wszystkie hortensje przycinam wiosną i prowadzę jakby na drzewko tj. w górę, aby mieć miejsce na dole i by były nasadzenia piętrowe. Oczywiście można ścinać niżej, jak kto woli. Ja wolę by rosło nie tylko w szerz ale i w górę
Chociaż nie jest to jeszcze ogródek docelowy to uwielbiam tam być bardzo dobrze się w nim czuję w porównaniu z tym w jakim stanie była działka jak ją kupowaliśmy, to można śmiało powiedzieć, że jest pięknie )
Tak, kiedyś ma być lustro póki co jest zdecydowanie za wcześnie
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 17:24, 21 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Bogdzia napisał(a)
Kasiu slicznie Ci się roślinki rozrosły, ogród pięknie wygląda. Anabelki cudne. Pozdrawiam serdecznie.


Bogdziu dziękuję miło nam Serdecznie pozdrawiamy!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 17:29, 21 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
kitek81 napisał(a)
szok, jak się ogród w tym czasie zmienił i rozrósł!
dla mnie już teraz jest slicznie, a Ty jeszcze jakieś zmiany planujesz, to w ogóle będzie miodzio
pozdrawiam :*


cześć Kasia jak porównuję ze zdjęciami z lat poprzednich to też jestem w szoku ) zmiany są koniecznie, bo jeszcze dwie strony działki zupełnie nie obsadzone. A to co jest to miała być taka szkółka no i jest )
Pewne obrazy mam w oczach, ale narazie robię pomiary )
Buziaki!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 17:32, 21 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Betka napisał(a)
Jestem pod wrażeniem jak szybko urosły rośliny a zwłaszcza szmaragdy nie wiedziałam że mają taki przyrost ?


Beatka, wszystko było malutkie ) szmaragdy i serby bardzo ładnie rosną w przyszłym roku będziemy ciąć szmaragdy górą żeby boczki się bardziej rozrosły )
Pzdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 17:36, 21 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Marzena2007 napisał(a)
Ciut-zmiany obejrzałam rwelacyjne te zmiany i podziwiam, źe gdy się wprowadzisz ogród będzie już dojrzały


dziękuję Marzenko, bardzo mi miło faktycznie - chciałabym aby w momencie wprowadzenia wszystkie rabaty były obsadzone ) może czegoś tam w domu nie być, ale ogródek musi być ))
Buziaki!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 17:40, 21 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Aneta1309 napisał(a)
Witam ogród znam,po tylu latach na ogrodowisku z taką wiedzą i doświadczeniem jak Twoje już nóżkami przebieram na tą rewolucję. Projekt już pewnie gotowy czeka.
Pozdrawiam i kibicuję od dzisiaj już oficjalnie.


Anetko, fajnie, że się poznałyśmy z tą wiedzą i doświadczeniem to bez przesady, zaledwie 3 latka.... wszystko przede mną ale prawdą jest, że dzięki Ogrodowisku moja wiedza i doświadczenie są o wiele większe niż na początku
Projekt powstaje w głowie pewne miejsca już mam zaplanowane, ale muszę popracować nad wersją papierową )
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 17:46, 21 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
monikaDub napisał(a)
Witam. Mam prośbę do mieszkańców województwa lubelskiego. Gdzie kupujecie rośliny? Czy jest gdzieś miejsce, w którym można kupić ładne drzewka i rośliny?
Z góry dziękuję za podpowiedzi

Pozdrawiam


Witam,
nie ma jednego miejsca, w którym byłoby wszystko niestety, czasem trzeba polować zależy czego dokładnie szukasz.
Generalnie polecam sklep w Puławach, w Żyrzynie oraz okoliczne szkółki w Końskowoli i okolicy. Tam jest największy wybór. W niektórych ogrodniczych sklepach w L. też można coś fajnego trafić np. ładne sadzonki hortensji bukietowych w rozsądnych cenach Poza tym poranna giełda roślin pod zamkiem - chyba w soboty albo niedziele (dawno nie byłam) - też można trafić coś ciekawego w rozsądnej cenie.
Życzę udanych łowów Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
an_tre 17:50, 21 lip 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Kasiu podziwiam twoje rozrośnięte rośliny, piękny azyl tworzycie
Pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
KasiaWB 17:50, 21 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
anna_studio napisał(a)
Jak zwykle wpadam do Ciebie na budowę...
Nigdy wcześniej żadna budowa nie wzbudzała we mnie tyle zachwytu...
Pozdrawiam Kasiu...


Ach Aniu, jak miło Ciebie gościć na budowie ) taras już jest i to we właściwym kierunku tj. z widokiem na tą ładniejszą część tzn. obsadzoną )) kawę pić można - zapraszam
piękne masz zdjęcie donicę przygarnę od razu ))
ściskam serdecznie

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies