Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 21:05, 21 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
no to jeszcze z pszczółką....
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:06, 21 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
.....i z motylkiem....

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
an_tre 21:14, 21 lip 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Kasiu piękne pismo obrazkowe twój ogród mieni się kolorami, a horti takie dostojne
buziolki
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
KasiaWB 21:14, 21 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
tyle tych zdjęć nacykaliśmy, jak rzadko kiedy ) tyle ich jest, że można zdublować ale te zdjęcia o tej porze roku wyjątkowo mi się podobają
No to na koniec teraz ....

jeżówka?

nie )

Będzie okno
z pytaniem: co powinnam posadzić naprzeciwko? dodam, że będzie mur a przy nim co? hortensje...róże.... bukszpan.....?..........hmm..Te widoczne drzewa mogą być "zapożyczone" ) rosną ok. 8 m od naszego ogrodzenia... póki co, bo może kiedyś właściciel je wytnie ) no ale to wielkie drzewo na dalszym planie będzie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
popcorn 21:16, 21 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasiu, roze, lawenda, bukszpanowe kule - super, jezeli tam jest patelnia i przed murem dlugo slonce? Super jezowki z owadami, ja tez sie u siebie napatrzec nie moge
____________________
Mój nowy ogródek
KasiaWB 21:17, 21 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
an_tre napisał(a)
Kasiu piękne pismo obrazkowe twój ogród mieni się kolorami, a horti takie dostojne
buziolki


Aneczko, dzisiaj trochę pomęczyłam Was tym pismem obrazkowym nadrobiłam zaległości w fotkowaniu )) ha ha teraz ogródeczek podoba mi się najbardziej niedzielne popołudnie... leniwe... można było spokojnie zdjęcia porobić, zapolować na motyle
ściskam serdecznie i zmykam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
an_tre 21:20, 21 lip 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
KasiaWB napisał(a)


Aneczko, dzisiaj trochę pomęczyłam Was tym pismem obrazkowym nadrobiłam zaległości w fotkowaniu )) ha ha teraz ogródeczek podoba mi się najbardziej niedzielne popołudnie... leniwe... można było spokojnie zdjęcia porobić, zapolować na motyle
ściskam serdecznie i zmykam
Kasiu dla mnie też lipcowy ogród jest najpiękniejszy i możliwość błogiego w nim leniuchowania chociaż w niedzielę
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
KasiaWB 21:23, 21 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
popcarol napisał(a)
Kasiu, roze, lawenda, bukszpanowe kule - super, jezeli tam jest patelnia i przed murem dlugo slonce? Super jezowki z owadami, ja tez sie u siebie napatrzec nie moge


Karolcia, przed oknem - patelnia południowo-zachodnie słońce więc napewno będą tuż pod nim róże i lawenda i pewnie bukszpan
wzdłuż ogrodzenia ale od środka będą Umbry, a i mur będzie rzucał trochę cienia. Chcę ładnie zakomponować ten widoczek z okna może wrzucę jakąś płaskorzeźbę w tym miejscu naprzeciwko okna? ...
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:25, 21 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
dobrej nocki
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
hanka_andrus 22:32, 21 lip 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Teraz masz siatkę,to widok na przestrzał. Potem mur, ceglany, zjasnej cegły, ale ciemny i masywny jednak.musisz coś zwiewnego sadzić,tyle wiem.
A co? Nie wiem ,co lubisz.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies