Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 01:20, 20 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
a teraz...czas na sen
róże z ogrodu Gosi
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
monteverde 01:35, 20 lip 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
KasiaWB napisał(a)
W sobotę byliśmy na spotkaniu u Gosi Było nam bardzo miło poznać ogrodowo zakręconych z naszego regionu był to bardzo dobry początek oby więcej takich spotkań Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie Gospodarzy i Uczestników

O Helenke widzę a masz jakieś fotki z bliska? fajne spotkanie i Ciebie Kasiu widzę z córcią, ale urosła i Vivy M pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Aneta1309 07:09, 20 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Kasiu i ja się cieszę, że Was wreszcie poznałam Trzymam kciuki za budowę i ogród. Zostaję i pozdrawiam!
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Betka 09:11, 20 lip 2014


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Kasiu cieszę że mogłam Was spotkać tak na żywo i porozmawiać. Jesteście bardzo pogodnymi ludźmi, miło spędziłam ten dzień w takim towarzystwie
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia
PS podkradnę zdjęcia do swojego wątku
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
dorciabe 09:51, 20 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Kasia jesteś taka, jak sobie wyobrażałamsuper kobieta a do tego jeszcze przesympatyczna i z fajnym M.
cieszę się, że w końcu sie spotkałyśmy
POzdrowienia dla Was
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
popcorn 18:23, 20 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzieki za info nt nawadniania. Ale M sie nie podejmuje, buu Firmy mus szukac, wiec koszty juz nie te... ech.
Super spotkanie, pozdrawiam Was serdecznie!!
____________________
Mój nowy ogródek
Madzenka 19:18, 20 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jakie fajne mialyście spotkanie, lubelszczanki się jednoczą
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
pagap 21:51, 20 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
My również dziękujemy za super spotkano, mamy nadzieję,że nie ostatnie A wątki ,,lubelskie" dokładnie tak jak Kasia napisalaś od razu czyta się lepiej, pozdrawiamy i męża również
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
KasiaWB 17:00, 21 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
monteverde napisał(a)
śliczny Kasiu ten Abraham, powinnam zebrać płatki Louisa Odier na konfiturę ale tak pięknie kwitnie, że nie mam sumienia ich zrywaćpięknie masz w ogródku bardzo się zmieniło pamiętam pierwsze nasadzenia i to jak planowałaś co gdzie będzie rosło, czas leci... pozdrówka


dziękuję Aniu oj tak, czas leci niewiadomo kiedy...
Abraham kwitnie niezawodnie i stale w przyszłości znajdę mu jeszcze lepsze miejsce i będę rozpinać na murze
Louise Odier w tym roku pięknie mi kwitnie, też szkoda by mi było narazie zbierać płatki, ale kiedyś, kto wie konfiturę z róży uwielbiam
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 17:04, 21 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Gabrysia_ napisał(a)
Ale się wszystko rozrosło,jak ja lubię takie porównania,czasem nam sie wydaje,że rośliny stoją w miejscu


Gabrysiu teraz już wiem jak to co mam rośnie i czego chcę i spokojnie podchodzę do tematu ) na początku jak nic na tej działce nie rosło to wydawało się, że rośliny stoją w miejscu, sadziłam za dużo i za gęsto ocywiście ) ale to było dobre doświadczenie, żeby nie szaleć, wszystko najpierw dobrze zaplanować, wymierzyć, narysować i dopiero działać. Tej wersji zamierzam się trzymać )) czas pokaże )
Buziaki!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies