Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 18:45, 08 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Kacha123 napisał(a)
Jejciu, wszystko rośnie u Ciebie jak na drożdżach!


hej Kasia no i właśnie dlatego muszę poszerzać rabaty i zacząć rozsadzać to towarzystwo )
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Madzenka 18:45, 08 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wiosna u Ciebie bardziej posunięta w zaawansowaniu niz u mnie, tarwnik zieleńsza (mimo że masz plac budowy!!!) eh trzeba rękawy zakasać i wziąć sie do roboty w weekend coby nie odstawać
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
KasiaWB 18:47, 08 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Madzenka napisał(a)
Wiosna u Ciebie bardziej posunięta w zaawansowaniu niz u mnie, tarwnik zieleńsza (mimo że masz plac budowy!!!) eh trzeba rękawy zakasać i wziąć sie do roboty w weekend coby nie odstawać


Marzenko, u mnie wiosna dopiero od wczoraj chociaż myślałam, że mi łeb urwie bo wiało nieźle. U Ciebie to dopiero wiosna, już przynajmniej 2 tygodnie temu
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
malgorzata_s 19:01, 08 kwi 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082

Natura u Ciebie ruszyła pełną parą, jest już na co popatrzeć. Pozdrawiam.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
KasiaWB 19:03, 08 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
niech rusza, bo ileż można czekać ) temperaturę musi jeszcze poprawić to będzie można podziałać )

Ciepło pozdrawiam Gosiu
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Anusia 19:10, 08 kwi 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Jak zawsze pełna podziwu jestem jak patrzę na twoje roślinki. Jeśli chodzi o zwierzę które najczęściej lubi grasować po działkach i w ogóle to nornica. No to współczuję bo ja walczę już drugi rok.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
KasiaWB 19:56, 08 kwi 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Anusia napisał(a)
Jak zawsze pełna podziwu jestem jak patrzę na twoje roślinki. Jeśli chodzi o zwierzę które najczęściej lubi grasować po działkach i w ogóle to nornica. No to współczuję bo ja walczę już drugi rok.


Dziękuję Aniu przekażę im, wtedy może te słabsze się podciągną )
Nornica już nam kilka szkód wyrządziła. Tym razem dziura była na tyle duża, że spokojnie rękę można było włożyć, ale się nie odważyłam )
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
monteverde 20:01, 08 kwi 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Kasiu pozdrawiam wiosenkę obejrzałam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gabrysia_ 20:09, 08 kwi 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Kasiu,piękna wiosna u ciebie,wszystko bardzo urosło,nie ścinasz nisko hortensji? zostawiasz takie wysokie?
Fajnie będziesz już miała po wprowadzeniu,ogród dojrzały i bujny
A jak mała pomocnica?...wiadomo ,że dzieci najszybciej rosną
Buziaki
____________________
Bogdzia 20:17, 08 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Norę zakop bo zadna roślina nie lubi miec korzeni w powietrzu ale te plamy to chyba nie od tego. Mogło wody brakowac na przedwiosniu i pewnie nie okrywałas od silnego słonka. Nie martw sie jednak , Zrób dolistny oprysk mieszanka nawozów albo przynajmniej florowitem z czymś kwaśnym np nawozem do iglaków. Jak kilka razy opruskasz w kilkudniowych odstepach to liście bedą bardziej błyszczace choc te plamy już nie znikna ale w tym roku wyrosną nowe liście i te brzydsze zasłonia.Ja robię mieszanke z tych nawozów





____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies