Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 21:11, 17 sie 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
pąki rozkwitają codziennie i od razu przekwitają... Codziennie obcinam nowe... i nie mam możliwości nacieszyć się nimi....
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:13, 17 sie 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
hortensja wyhodowana z patyka )
świetnie wygląda z perovskią

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:15, 17 sie 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
różności


____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:17, 17 sie 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:17, 17 sie 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Ketmia od Gosi
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:22, 17 sie 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Marga napisał(a)

Dziękuję Kasiu za zaproszenie. Chętnie bym zobaczyła Twoje piękne roslinki. Mam już trochę dzikich krzaczków u mam i wyczytałam, że należy je sadzić razem żeby w przyszłości utworzyły gęste kulki, a potem dopiero przyciąć. Więc może u mnie lepiej żeby się cięcie odbyło. Pomoc fachowa jest niezbędna, bo innaczej wszystko zepsuję . Teraz upały, może sierpień będzie lepszy na sadzenie i cięcie?
A jak za daleko do mnie, to faktycznie kupię krzaczek w doniczce i przyjeżdzam na szkolenie


jestem ostatnio zalatana, ale jak będziesz miała ochotę to zapraszam i daj znać wcześniej żebym była
kulki kształtuje się od małej sadzonki pojedynczej. Jak mamy kilka drapaków to możemy je razem posadzić na miejsce docelowe i przyciąć w kulkę, ale jak będziesz chciała przesadzać to trzeba uważać, żeby się to nie rozpadło ja używam dużych drapaków do łatania dużej kuli bukszpanowej
Z cięciem bukszpanów to bym poczekała już do wiosny, chyba że jest przypadek niecierpiący zwłoki )
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:23, 17 sie 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
BusyBee napisał(a)


Kasiula to larissa te kwiatki są urocze- ale niewielkie- tak z 5 cm mają. Ale jest ich moc i to rekompensuje ich wielkość
Więcej fotek znajdziesz u mnie na np. 341 stronie

Pozdrówki


dzięki byłam i widziałam na pewno w przyszłości kupię te róże cudne
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:25, 17 sie 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
rozajerycha napisał(a)
Widzę,że hortensje już pokazują swoje piękno.
Zaczyna się kolejny spektakl.
Wczoraj wyżyłam się po sąsiedzku pomogłam wyplewić taki kawałek zarośnięty chwastami od razu lepiej jak się na ład popatrzyło )))))))))
Pozdrawiam serdecznie
Martek



hortensje dają czadu, ale i upał dał im popalić
wyżyłaś się i zrobiłaś dobry uczynek

Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:26, 17 sie 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Gabrysia_ napisał(a)
Kasiu,wrzucaj częściej fotki z biegu,bo czuję niedosyt...za mało biegałaś zdecydowanie!


Gabrysiu, ciągle biegam - nie ma czasu taczki załadować
troszkę zdjęć wrzuciłam, ale nie mogę ciągle tego samego pokazywać, a nic nowego nie ma
Ściskam!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:30, 17 sie 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
nicol21 napisał(a)
Kasiu a u Ciebie jak zawsze wszystko pięknie kwitnie. Ta kula-gigant już się zagęściła, a cięcie innych kulasów wyszło pierwsza klasa!

Przesyłam trochę pozytywnej energii i uśmiechu! Bywaj z nami częściej


Hej hej nie wszystko ) niektóre rośliny ścięłam do ziemi
Kulę gigant będę łatać w przyszłym roku - z drugiej strony )) ale faktycznie wygląda o niebo lepiej w porównaniu do stanu z dnia jej przytargania koparką na naszą działkę
Dzięki pomocy Marty cięcie poszło szybko i dosłownie w ostatniej chwili. Nastały upały... poprzypalało kulki...

Dzięki za energię ładuję akumulatory

Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies