Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 00:51, 13 lip 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
dobrego tygodnia
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Anusia 07:29, 13 lip 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
KasiaWB napisał(a)
przed cięciem


po cięciu

Ogromna różnica. Powoli dojrzewam do kulek Poniewaz ja z tych mniej cierpliwych planuję kupić tuję Danica i na niej trenować formowanie kulek. Buksiki posadzę i niech sobie rosną do czasu jak osiągną moment do formowania. Pozdrawiam z Żuław
____________________
Skandynawia po krzyżacku
BusyBee 09:45, 13 lip 2015


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Kasiu lekko spóźnione gratki na 9 seteczek. Dalszej radości z ogródka życzę
I pozdrówki dla Marty. Fajnie, że może razem z Tobą ogrodowo działać
Różyczki lubisz, więc masz i ode mnie. Buziak


____________________
U BusyBee w ogródku...
rozajerycha 11:15, 13 lip 2015

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Katarzyna dziękuję za zaproszenie i mile spędzony czas w takim Towarzystwie to samo się kulczy.
Ściełaś kilka bukszpanów całkiem profesjonalnym ruchem więc sama widzisz,że nie takie to trudne.
Pamętam lęk przed ścięciem cisa w stożek więc rozumiem pierwsze obawy,ale jak się raz uda to idzie jak spłatka.To już nasze kolejne strzyżenie i niedługo nie będe już potrzebna )))))))))
Ściskam
Martek
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Gardenarium 11:43, 13 lip 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Potrzeba zawsze się znajdzie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Marga 11:56, 13 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
rozajerycha napisał(a)
To już nasze kolejne strzyżenie i niedługo nie będe już potrzebna

Ja bym się chętnie podszkoliła w cięciu kulek pod okiem takiego fachowca Trochę ich będę miała i przyznam się , że mam pietra.
____________________
Ogród dla moich synków
rozajerycha 11:59, 19 lip 2015

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Gardenarium napisał(a)
Potrzeba zawsze się znajdzie


Danusiu Kochana ,żebyś Ty wiedziała jakim ja to stylem robię ))))))))))))))
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
rozajerycha 12:02, 19 lip 2015

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Marga napisał(a)

Ja bym się chętnie podszkoliła w cięciu kulek pod okiem takiego fachowca Trochę ich będę miała i przyznam się , że mam pietra.


Marga to naprawdę jest proste.
Jak będzie okazja to Ci pokażę,pośmiejemy się razem )))))
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Marga 23:08, 19 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
rozajerycha napisał(a)


Marga to naprawdę jest proste.
Jak będzie okazja to Ci pokażę,pośmiejemy się razem )))))

Super! Będę Ci wdzięczna Wysłałam wiadomość na priv bo nie chcę zaśmiecać Kasi wątku moimi sprawami.
____________________
Ogród dla moich synków
KasiaWB 23:32, 19 lip 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Anusia napisał(a)

Ogromna różnica. Powoli dojrzewam do kulek Poniewaz ja z tych mniej cierpliwych planuję kupić tuję Danica i na niej trenować formowanie kulek. Buksiki posadzę i niech sobie rosną do czasu jak osiągną moment do formowania. Pozdrawiam z Żuław



Danica rosną kuliście, ale w środku brązowieją jak inne tuje i trzeba je czyścić kup do trenowania buksika ja mam niemal od początku buksikowe kule i na początku ciężko mi szło ich cięcie, szczególnie, że kupiłam trochę takie drapaki i nie miały doskonałego kształtu ale w tym roku cięcie szło mi raz dwa, bo mają już ładny kształt i tnę pewną ręką zatem praktyka czyni mistrza no i buksiki trzeba formować od początku, to później tylko korekcyjne cięcie wystarczy
Pozdrawiam Anusia
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies