Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Milka 11:17, 26 lut 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
KasiaWB napisał(a)
Zastanawiam się co mogę zrobić, aby różanecznik wreszcie zakwitł?... jeszcze nigdy nie miał kwiatów, chociaż rośnie...


Chyba za głęboko posadzony, wyciągnij i posadź jeszcze raz, nawet niech wystaje z 3-4cm, potem nawóz do ziemi, najlepiej długo działający i podlewanie, choc liście ma piękne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:18, 26 lut 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
KasiaWB napisał(a)
widoczek zimowy z okna kuchennego




Kasiu, już mieszkacie w domku???
Pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
amelia_b 23:06, 27 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Hej Kasiu zaczęłam oglądać twój ogród od początku,potem przeskoczylam do końca i znów do początku,z niedowierzaniem patrzyłam jak wszystko się zmieniło przez te kilka lat,pięknie wyszło,pozdrawiam
____________________
Pogubiłam się po drodze
katel 10:25, 04 mar 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Kasiu mam nadzieję, że dasz radę na tegoroczny Eden dotrzeć? Tu założyłam wątek, wpisuj się .
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6539-targi-ogrodnicze-lublin-kiermasz-eden-2016-spotkanie
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
KasiaWB 06:59, 15 mar 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Madzenka napisał(a)
Oj dopiero doczytałam że juz mieszkacie. Cieszę sie z Wami. Oj ten seszon będzie u Ciebie interesujący


coś zapewne w tym sezonie zrobię jak będę miała czas. Albo za rok
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 07:02, 15 mar 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
katel napisał(a)
Kasia no wreszcie, cieszę się że już jesteście w nowym domu! Tu podałam przepis który znalazłam w necie na koty:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2913-jak-zabezpieczyc-nasadzenia-przed-zwierzetami?page=2
Przypomniało mi się jeszcze, że miałam Ci wspomnieć o filtrach do rekuperatora, ja je sama szyję bo wychodzi o wiele taniej niż kupić. Nie wiem czy w Waszym też się tak da ale jak coś to się zgadamy i sprawę zbadamy . Kasiu podaj mi na priv. swój adres mailowy to Ci prześlę poradnik hortensjowy, cięcie się zbliża to Ci się może przyda.
Tak się jeszcze przyglądam na tego rododendrona i nie widzę żeby miał pąki kwiatowe. Jaka to odmiana? Sprawdzałaś czy ma kwaśną glebę?


z kotami walczę tabletkami na mole zobaczymy
Hortensji jeszcze nie tnę, ciut za wcześnie.
Ten rododendron odkąd go mam nie miał pąków kwiatowych. Niestety nie wiadomo jaka to odmiana. Ma kwaśne podłoże i wilgoć w sezonie.
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 07:04, 15 mar 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
rozajerycha napisał(a)

Piękne zwiastuny wiosny.
Szkoda byłoby rezygnować z traw może coś wymyślisz na te koty...
Pozdrawiam Kasiu.


No właśnie szkoda byłoby rezygnować z traw... U sąsiadki mają stołówkę a u mnie zrobiły sobie wychodek... ;( Katel mówi, że może powinnam je dokarmiać - wtedy może nie będą tego robić...
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 07:06, 15 mar 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
kitek81 napisał(a)
piękna wiosna u Ciebie! muszę koniecznie przebiśniegi na jesieni posadzić-nie mam, a przecież urocze są z kotami nie pomogę, mam swojego Rudzielca, ale on szkód w ogrodzie nie robi, tylko korę czasem rozwala po trawniku z rabat, inne koty rzadko kiedy u nas goszczą!
pozdrawiam i miłego dnia


Przebiśniegi są cudne
U mnie też trochę kory jest na trawniku....
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 07:07, 15 mar 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
justi napisał(a)
Na koty najlepiej kupić psa


Justi no jasne ) to to ja wiem szukam innego sposobu, na razie nie mam czasu na psa...
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 07:08, 15 mar 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
nicol21 napisał(a)
Super, że się przeprowadziliście do domku! teraz to będzie się działo


będzie się działo w tym lub przyszłym roku
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies