Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Waclaw 20:11, 12 sie 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Anda napisał(a)


To mnie bardzo cieszy Ja u Ciebie też, ale rzadko się odzywam.


mamy tak samo
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
mrokasia 21:48, 12 sie 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18133
Czytam, że wreszcie porządnie przylało u Ciebie . Super . Tyle wody, że napewno gleba nasiąkła więcej niż 2-3 cm.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Pszczelarnia 22:18, 12 sie 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Podlewasz regularnie agapanty, czyli co ile dni? Ja coś w tym roku nie mogę im dogodzić ani rozmarynom w donicach.

Cherry i Brandy piękne. U nas takich nie spotkałam.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
anabuko1 19:45, 13 sie 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Anda napisał(a)
Dziś w nocy była u nas potężna burza. Napadało 24 l na 1 qm. W zbiorniku na deszczówkę przybyło 250 l. Ogród wreszcie porządnie podlany. Cieszę się jak guupia

Też cieszyłabym się z takiego deszczu.
U mnie sucho. Ostatni deszcz był 2 tygodnie temu.A codziennie grzeje .
Pozdrawiam Ewuś
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gosiek33 08:45, 14 sie 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
deszczu, deszczu....
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 13:59, 15 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
U nas w koncu popadalo i wokol nas znow burze, wiec mam nadzieje na nastepna porcje wilgoci.
____________________
Zapraszam na kawe
sarenka 13:38, 17 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ewa, mogłabyś zajrzeć? Dodałam rysunek rabaty u teściowej.
A na stronie poptrzedniej zdjęcie miejsca gdzie myślę nad posadzeniem drzewa. Czy wg Ciebie powinnam wówczas tuje Danica przesadzić żeby zrobić miejsce na drzewa? Oczywiście nie mam wybranych jakie by to mogło być, e fajnie jakby tak całkiem bardzo nie zacienilo rabaty. W dwa miejsca bym chętnie drzewa dała
____________________
Magda W samym sloncu
nyna76 16:56, 17 sie 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
Ewcia, mam pytanie o świdośliwę.
Chciałam kupić Lamarcka, a kobita mi wcisnęła za niebotyczną kwotę 45 zł jakąś Hill. Mam ochotę zwrócić, ale czy jednak polecasz tą odminę? Bo jeżeli ma gorsze owoce niż Lamarck to oddam.

Okularów nie miałam i nie widziałam. Małe te literki - ale kobita w centumm na moje pytanie po obejrzeniu etykietki powiedziała, że tak.
W pracy czytam, że to dwie inne odmiany.

Robić dym, czy odpuścić?

Buźka
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Anda 10:48, 18 sie 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Odwiedziły nas ostatnio burze, tak więc zbiornik na deszczówkę mam znów pełen Hurra
Mam nadzieję, że wszędzie popadało tak, że ogrody mogły się wreszcie napić
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 10:53, 18 sie 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Pszczelarnia napisał(a)
Podlewasz regularnie agapanty, czyli co ile dni? Ja coś w tym roku nie mogę im dogodzić ani rozmarynom w donicach.

Cherry i Brandy piękne. U nas takich nie spotkałam.


Regularnie, czyli jak mają sucho. W doniczce łatwo sprawdzić. Czasem codziennie, a czasem co dwa dni.
Rozmaryny mam w gruncie. Jak je ukorzeniałam były w doniczce i miały zawsze wilgotno. Jak podrosły to podlewałam je wtedy, jak doniczka wyschła na wiór. Wiosną posadziłam je do ziemi.

Rudbeckia Cherry Brandy, chyba źle napisałam jej imię, bo w PL tez jest napewno.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies