Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pergolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pergolą

kasja83 20:46, 23 maj 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Hej Aniu-wpadłam się tylko przywitać,bo żeby u Ciebie po dwudniowej nieobecności być na bieżąco-to cały wieczór na czytanie zarwany
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
anna_t 20:50, 23 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
lindsay80 napisał(a)
o trampolinach i basenach poczytałam, trampoliny już nie mam i myślimy czy drugą w ogóle kupować po historii z poprzednią, basenu jeszcze nie mam, ale trochę mnie przeraża utrzymanie tej czystej wody.

A jeszcze w temacie materiału na poduchy, ja poprosiłam o przesłanie próbek szarych kolorów i od 3 sprzedawców dostałam po 3 kolory, każdy inny - już wybrałam.
Gorzej bo Pan od konstrukcji mnie wystawia... nie wiem czy zaś kogoś innego trzeba szukać, masakra z tymi fachowcami.

o proszę fajnie masz właśnie powinnam o próbki poprosić żeby kota w worku nie kupować, nie pomyślałam..
u mnie plac w przyszłym tygodniu zacznie się spawać
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 20:52, 23 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
karolina_rg napisał(a)

my posadziliśmy duże, to bardzo nie płaczę że nie rosną
tylko kilka chyba nam padnie były bardzo obszyszkowane i mąż mówi że gałązek uschniętych coraz więcej

to jest własnie to ryzyko, tuja szyszkuje gdy ma sucho. zawiązuje nasiona bo czuje zagrożenie i chce się wysiać
w donicy kupowaliście czy goły korzeń?
ja w donicy i w sierpniu sadzone ale 100% przyjęcia, już urosły nawet!szok
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 20:53, 23 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
kasja83 napisał(a)
Hej Aniu-wpadłam się tylko przywitać,bo żeby u Ciebie po dwudniowej nieobecności być na bieżąco-to cały wieczór na czytanie zarwany

cześć Kasia , jesli myslisz o basenie lub trampolinie dla dzieci to warto poczytać bo dziewczyny mają mega wiedzę
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 21:00, 23 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ivo napisał(a)
Aniu coś pisałaś żeby tujki szybko rosły ja mam na to sposób pinivit nawóz dolistny - u mnie działa

o dzięki a nawet mam bo robię miksture Bogdzi zeby te moje nieszczęsne rododendrony ratować..
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 21:01, 23 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Kasya napisał(a)
tylko trampoliny i trampoliny...
trampoliny mnie nie interesuja ale interesuje mnie ten material z ktorego jest trampolina bo potrzebowac bede cos takiego tylko w ksztalcie owalnym, czy wiecie czy cos takiego gdzies mozna zamowic ??

Kasiu ja się nie znam to nie pomogę, zadzwoniłabym do jakiegoś dużego sklepu czy hurtowni z tkaninami
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 21:04, 23 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
AgataP napisał(a)
Przeczytałam na szybko. Lecisz z tym wątkiem... ale widzę spieszysz się na dzień dziecka będzie super zabawa, u nas najpierw była piaskownica, potem huśtawka, trampolina, a w tym roku Zośka bocianie gniazdo... Antek woli już inne zabawy

na dzień dziecka z placem nie zdążymy..ale dostanie sukienkę z Krainą Lodu i rower to myślę ze oszaleje
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
jankosia 21:23, 23 maj 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Kodura. Sprawdzone W polimexie w Łodzi od 5 zl. To takie jak na plecaki? Już przynajmniej wiem jakie w dotyku. A ty co powiesz? Miłe czy tak Se? Ja na huśtawkę i tak kładę na wierzch narzutę ładniejszą bo do pralki można szybko wrzucić i wyprać ale pod spód, na materac to takie coś by mi pasowało... Hmmm... Szyłaś już? Myślisz że na żagiel też by się nadało? No i pytanie czy po praniu trzeba by to od nowa psikać impregnatem jak plecaki czy kurtki czy już nie... ?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
anna_t 21:38, 23 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
w polimexie takie tanie?? to podjade tam koniecznie
jeszcze tego nie dotykałam, nie znam odpowiedzi na Twoje pytania
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
jankosia 21:43, 23 maj 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Jeden z pierwszych wyników jakie mi pokazało w wyszukiwarce. Przecież Łódź i Rzgów to kopalnia materiałów Chociaż kiedyś szukałam surówki bawełnianej to się najeździłam od cholery a i tak kupiłam w Pabianicach po likwidacji jakiegoś zakładu a resztę wydałam na surówkę lnianą - bo wcześniej zaoszczędziłam - tak wg twojej "księgowości"
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies