Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pergolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pergolą

anna_t 19:59, 24 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
anbu napisał(a)
Kurcze co ja czytam? Aniu czy Ty całą tą różankę przerabiasz? Bo, że trzmieliny maja być to wiem

no widzisz tak jakoś wyszło..dokupiłam róż i dziewczyny piszą ze wioskę robię mus wyjść na ludzi
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 20:00, 24 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Filemon24 napisał(a)
Rabata jeszcze nie ukończona ale mam takie fotki


kolorowo! soczyście!
a zimą co się dzieje?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 20:01, 24 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Rojodziejowa napisał(a)
Filemon te róże to Pashminki?

Asia czemu ty tak w sumie chcesz zrezygnowac z tych pashmin??
to sa wyjątkowo piękne róże, wejdź do watków różanych a prawie w kazdym jest w pierwszej 10. a jak nie ma tzn że włascicielka jej jeszcze nie ma
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 20:04, 24 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
hindsight napisał(a)
Strasznie ciężkie decyzje. Aniu trzymam kciuki i wspieram duchem

Też jestem za pogrupowaniem roślin, żeby odpustu nie było.

dzięki Dominika
ma nie być odpustu...ma nie być odpustu...ma nie być odpustu! walnij mnie w głowe za kazdym razem gdy będę wymyślać busz koniecznie!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Rojodziejowa 20:05, 24 wrz 2016


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8450
anna_t napisał(a)

Asia czemu ty tak w sumie chcesz zrezygnowac z tych pashmin??
to sa wyjątkowo piękne róże, wejdź do watków różanych a prawie w kazdym jest w pierwszej 10. a jak nie ma tzn że włascicielka jej jeszcze nie ma


Zakochalam się w białych po prostu, tylko zadne w sumie takich ładnych kwiatów nie mają. Jeszcze nie anulowałam zamówienia, więc jak nie znajdę równie pięknych białych to zostaną Pashminy
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Monka 20:41, 24 wrz 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Ania parę dni mnie nie było , a Ty planujesz rewolucję na swojej ukochanej różance ?
____________________
Monika ogród i co dalej
anna_t 20:43, 24 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
wiesz co by ją jeszcze bardziej kochać
a co Ty taka zalatana? tenis młodą wciągnął? u mnie na szczęście balet od października dopiero rusza, jeszcze chwila oddechu jest
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
hindsight 21:28, 24 wrz 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
anna_t napisał(a)

dzięki Dominika
ma nie być odpustu...ma nie być odpustu...ma nie być odpustu! walnij mnie w głowe za kazdym razem gdy będę wymyślać busz koniecznie!


Dobra

A tak na serio, to nie myslałaś, żeby Część róż posadzić gdzie indziej? Moja znajoma ma super ogród, gdzie róże są posadzone na rabatach między innymi roślinami i nie przytlaczają. Stanowią jakby kwitnący akcent bez wrażenia bałaganu.
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
anna_t 21:37, 24 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
juz postanowiłam dzięki małemu kopniakowi Izy-Ursy żeby bordziaki poszly na osobną rabatę białą różankę robilam też dzisiaj.
dzięki Wam coraz lepiej ze mną
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
kamila66 22:01, 24 wrz 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
anna_t napisał(a)

wiesz takie rozwiązanie byloby najlepsze ale M ma juz dosyć moich pomysłów, ma juz serdecznie dosyć ogrodu...na ten sezon nie mogę mu juz nic dużego wymyślać..
pomysł ze ścieżką jest wykonalny przeze mnie samą i wolę to wybrać

bardzo Ci dziękuję Kamila

Aniu ułożenie krawężników to pikuś, na pewno łatwiejsze niż ścieżka... piasek mieszasz z cementem 3 do 1 jeden to cement potrzebna tylko poziomica i sznurek. O ile dobrze pamiętam Nawigatorka kładła sama.
Na you tubę jest filmik ,układanie kostki brukowej..lerua Merlin trwa chyba 3 minuty i tam obrazowo pan pokazuje jak to zrobić.Prościzna
Edit : https://www.youtube.com/watch?v=qY-OEhPlIjE
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies