Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pergolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pergolą

inka74 07:43, 25 wrz 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
anna_t napisał(a)

teraz jest tam pas trzcinnika jak przy pierwszym oknie i werbena. ślicznie ona wygląda gdy patrzę przez okno u dziewczyn
mam 3 tuje sunkist z którymmi niewiem co zrobić, może je strzyc na stożki?

Tuje fajnie się formuje. Możesz zacząć je ciąć na wiosnę.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Madzenka 08:27, 25 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Lawenda na froncie rabaty zawsze będzie cię drażniła bo ta odmina taka poczochrana a na dodatek zima i wczesna wiosna jest brzydka. Jedynym rozwiązaniem jest posadzenie albo obwódki bukszpanowej, albo traw. Zdecydowanie polecam te drugie.
Na razie daj spokój myśleniem. Pod koniec sezonu zwykle mamy dośc, zostaw sobie to na zimowe dni, ruszysz ze zmianami wiosną
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Filemon24 08:49, 25 wrz 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Tak kolorowo już nie jest na tej mojej rabatce, żółte lilie trafiły tam pomyłkowo i już ich nie ma różu zostało jak an lekarstwo bo skasowałam większość różowych kwiatów dodałam limonkowych jeżówek i białych złocieni
z zimozielonych są tuje danica ale mi nie przeszkadza że zimą będzie pusto bo to jest rabata z boku domu która nie jest widoczna a ja zimy i tak nie lubie więc mi to obojętne jak tam będzie zimą hehe
____________________
anna_t 11:29, 25 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Rojodziejowa napisał(a)


Zakochalam się w białych po prostu, tylko zadne w sumie takich ładnych kwiatów nie mają. Jeszcze nie anulowałam zamówienia, więc jak nie znajdę równie pięknych białych to zostaną Pashminy

no to jak się zakochałaś jak kwiatów nie mają ładnych? coś kręcisz
no jak jej nie kochać śliczna jest...

____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 11:32, 25 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
kamila66 napisał(a)

Aniu ułożenie krawężników to pikuś, na pewno łatwiejsze niż ścieżka... piasek mieszasz z cementem 3 do 1 jeden to cement potrzebna tylko poziomica i sznurek. O ile dobrze pamiętam Nawigatorka kładła sama.
Na you tubę jest filmik ,układanie kostki brukowej..lerua Merlin trwa chyba 3 minuty i tam obrazowo pan pokazuje jak to zrobić.Prościzna
Edit : https://www.youtube.com/watch?v=qY-OEhPlIjE

Kamila nie bardzo mi się widzi połaczenie palisad z krawężnikiem. zobacz po prawo od tarasu by szły kawezniki..no nie bardzo..
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Rojodziejowa 11:36, 25 wrz 2016


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8449
anna_t napisał(a)

no to jak się zakochałaś jak kwiatów nie mają ładnych? coś kręcisz
no jak jej nie kochać śliczna jest...



Jakby je przekolorować na biało to byłyby idealne

Coś jak tutaj bym chciała. Albo patrz tu
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
anna_t 11:39, 25 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
inka74 napisał(a)

Tuje fajnie się formuje. Możesz zacząć je ciąć na wiosnę.

bardzo mi się podoba ta odpowiedź
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 11:43, 25 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Madzenka napisał(a)
Lawenda na froncie rabaty zawsze będzie cię drażniła bo ta odmina taka poczochrana a na dodatek zima i wczesna wiosna jest brzydka. Jedynym rozwiązaniem jest posadzenie albo obwódki bukszpanowej, albo traw. Zdecydowanie polecam te drugie.
Na razie daj spokój myśleniem. Pod koniec sezonu zwykle mamy dośc, zostaw sobie to na zimowe dni, ruszysz ze zmianami wiosną

ja też jestem za trawami ale z nimi znowu wiosna smutna..
nie mogę czekać Marzenko do wiosny bo czekają róże do posadzenia
Ascot
2 X Astrid Grafin von H
Heidi Klum
Pastella
Pomponella
i dlatego jest ambaras :/
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 11:45, 25 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Filemon24 napisał(a)
Tak kolorowo już nie jest na tej mojej rabatce, żółte lilie trafiły tam pomyłkowo i już ich nie ma różu zostało jak an lekarstwo bo skasowałam większość różowych kwiatów dodałam limonkowych jeżówek i białych złocieni
z zimozielonych są tuje danica ale mi nie przeszkadza że zimą będzie pusto bo to jest rabata z boku domu która nie jest widoczna a ja zimy i tak nie lubie więc mi to obojętne jak tam będzie zimą hehe

ja w sumie tez się jakoś średnio zimą przejmuje nawet nie pamiętam jak było u mnie..czy cos mnie drażniło..?nie wiem
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 11:52, 25 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Rojodziejowa napisał(a)


Jakby je przekolorować na biało to byłyby idealne

Coś jak tutaj bym chciała. Albo patrz tu

moze ta?
http://www.rosaplant.pl/pl/roze-angielskie/452-william-and-catherine-ausrapper-.html
ja ją na białą różankę bedę dokupować
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies