Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

kasja83 20:36, 19 sie 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Wendy79 napisał(a)
Sierpniowo... U mnie susza...








Pięknie. Szkoda, ze sierpień zapowiada koniec lata
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Wendy79 20:50, 19 sie 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
kasja83 napisał(a)

Pięknie. Szkoda, ze sierpień zapowiada koniec lata


Szczerze? Mi nie szkoda, bo nie cierpię upałów. Jestem człowiekiem wiosny i jesieni, wtedy odżywam i działam. Nie narzekam więc też na tegoroczne lato, bo takie pamiętam z dzieciństwa. Żałuję tylko braku opadów.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 11:36, 20 sie 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Ściągnęłam rano M. z łóżka i pojechaliśmy na polowanie. Niestety na 4 Bied. w Oleśnicy tylko w jednej były jeszcze cebulki. W trakcie grzebania w kartonach, dowiedziałam się, że oni nie mają wpływu na to ile i kiedy do nich przyjeżdża takiego towaru, bo jest to zamawiane centralnie




Niestety Flaming Flag nie znalazłam więcej...
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
gobasia 14:11, 20 sie 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Wendy79 napisał(a)
Ściągnęłam rano M. z łóżka i pojechaliśmy na polowanie. Niestety na 4 Bied. w Oleśnicy tylko w jednej były jeszcze cebulki. W trakcie grzebania w kartonach, dowiedziałam się, że oni nie mają wpływu na to ile i kiedy do nich przyjeżdża takiego towaru, bo jest to zamawiane centralnie




Niestety Flaming Flag nie znalazłam więcej...


ale i tak przyszalałaś
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Wendy79 08:41, 21 sie 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
U mnie właśnie leje od 5 minut Ściana wody i niebo ciemne od Wrocławia. Dobrze, bo wczoraj posadziłam magnolie i przesadzałam tawułę szarą. Przygotowałam połowę rabaty hortensjowej. Będzie dobrze podlane W poniedziałek wybieram się na łowy hortensjowe.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
AniMa 14:31, 21 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Aga dobrze, że pokazujesz łupy z B. Przypomniałaś, że to już ten czas
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
sylwia_slomc... 20:11, 21 sie 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
Witam się w nowo powstającym bylinowym ogrodzie Prace posuwają się u Was w tempie rakiety Fajnie się ogląda jak dużo się dzieje
Warzywnik świetnie oddzielony od reszty Przed płotkiem dałabym piwonie i liliowce, no i łączka kwietna widzę też jest
Cleome posiadam i pewnie nasionka zbiorę , ale będziesz musiała się przypomnieć , jak na wątku napiszę, że już mam bo u mnie skleroza strasznaKibicuję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Wendy79 21:36, 21 sie 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
sylwia_slomczewska napisał(a)
Witam się w nowo powstającym bylinowym ogrodzie Prace posuwają się u Was w tempie rakiety Fajnie się ogląda jak dużo się dzieje
Warzywnik świetnie oddzielony od reszty Przed płotkiem dałabym piwonie i liliowce, no i łączka kwietna widzę też jest
Cleome posiadam i pewnie nasionka zbiorę , ale będziesz musiała się przypomnieć , jak na wątku napiszę, że już mam bo u mnie skleroza strasznaKibicuję



Witam chlebem i solą Do rakiety to nam daleko, ale już sobie odpuściłam Przed płotkiem mam już liliowce, myślę o przekształceniu tych rabat w Ogniste, już nawet dokupiłam w B. tulipany w odpowiednim kolorze Jeszcze poszukam bordowych.





Łączka kwietna do poprawy będzie. Z nasionkami się przypomnę Serdeczności ślę
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
margaretka3 10:15, 22 sie 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Aguś, nasionka zbiorę
Czytam o cukini w zalewie cynamonowej. Czy to standardowy przepis, jakie można znaleźć w necie, czy jakaś ulepszona wersja? Znalazłam też przepis z dodatkiem miodu. To z tego przepisu robisz?
Cukinia obrodziła obficie i muszę się wziąć za chomikowanie zbiorów na zimę
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Wendy79 21:23, 22 sie 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
margaretka3 napisał(a)
Aguś, nasionka zbiorę
Czytam o cukini w zalewie cynamonowej. Czy to standardowy przepis, jakie można znaleźć w necie, czy jakaś ulepszona wersja? Znalazłam też przepis z dodatkiem miodu. To z tego przepisu robisz?
Cukinia obrodziła obficie i muszę się wziąć za chomikowanie zbiorów na zimę


Tak, przepis z którego robiłam jest z miodem. Robię pierwszy raz, więc to dla mnie eksperyment. Ciągle czeka na mnie do zrobienia dżem z cukinii, czerwona kapusta i buraczki. Jednak teraz siedzę na rabacie magnoliowo-hortensjowej i muszą poczekać w kolejce
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies