Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród, mydło i powidło.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, mydło i powidło.

katel 13:31, 24 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Margoa - zdaje się, że wiele od sadzonki zależy a i od odmiany, Ania - Mała Mi właśnie mi sporo podpowiedziała.
Kasja83 - też lubię takie porównania .
Aganiu - to nasze jedyne Lubelskie targi - kiermasz Eden - niestety bardziej jest to kiermasz niż targi ale dla mnie to i tak wielkie wydarzenie . Awatarek z choinką miałam a tu już się kolejne święta zbliżają więc wypadało zmienić . Znalazłam swoje stare zdjęcia, lubiłam fotki robić ślimaczkom, biedronkom i pajączkom . Kiedyś więcej czasu na to było teraz to tylko telefonem robię.
Mala_Mi - Dzięki za wszelkie informację! Zgadzało by się, że moja ma liście żółte/limonkowe bez pasków ale nie mam zdjęć z bliska - w tym roku nadrobię to sprawdzimy .
Co do sadzonki to w sklepach u nas wcześniej nie spotkałam a ta była (tak mi się wtedy wydawało) dość mała jak na swoją cenę (doniczka 9cm średnicy), to na kiermaszu Eden było, na targach w Lublinie, miałam nic nie kupować a wyszło jak zawsze.

Ta łąka z hakone cudna - ja jestem jeszcze na tym etapie, że dziwadła najróżniejsze mi się podobaję i muszę mieć różności w ogrodzie - właściwie to pewnie już mi tak zostanie bo lubię jak dużo kolorów jest naciapane .
Bardzo mnie cieszy, że inne hakonechloe szybko rosną bo już wiem że uwielbiam tą trawkę i będzie jej u mnie więcej .
agnieszka_malysa - dostała i piaseczku i ziemi z worka i trochę mojej gliny i chyba jej podpasowało .
olga80 - koniecznie ją kup, cudowna jest .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Marga 13:46, 24 lut 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Też się wybieram na Eden w tym roku, to może ją (hakonechloe) upoluję. Tylko pójdę w sobotę, bo rok temu w niedzielę o 13 juz niektórzy wystawcy się składali :/
A tak wogóle, to grupa lubelska planuje wspólne spotkanie na Edenie, więc może się zobaczymy
____________________
Ogród dla moich synków
anabuko1 17:35, 24 lut 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23593
Szkoda,że ja nie mogę pojechać na te targi...
i na wasze spotkanie.oj,oj
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Mala_Mi 17:42, 24 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
No to z naciapaniem mamy podobnie Tylko mi te naciapanie nie zawsze się podoba, ale natura kokoszki kupuje co tylko jest nowego
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
amelia_b 17:48, 24 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Marga napisał(a)
Też się wybieram na Eden w tym roku, to może ją (hakonechloe) upoluję. Tylko pójdę w sobotę, bo rok temu w niedzielę o 13 juz niektórzy wystawcy się składali :/
A tak wogóle, to grupa lubelska planuje wspólne spotkanie na Edenie, więc może się zobaczymy
No ma się rozumieć
____________________
Pogubiłam się po drodze
katel 18:23, 24 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Marga - ja też w zeszłym roku byłam tak ok. 11 to się niewiele minęłyśmy i było ok . Powiem Ci szczerze, że trochę szkoda mi soboty bo mogłabym w ogrodzie coś podgonić a pod koniec kwietnia to już się będzie działo, dlatego wolałabym się na Edenie w niedzielę umówić, żeby nikt się nie zwijał to możemy się wcześniej umówić np. na 11 to wcześniej jeszcze zakupy byśmy zrobiły (zaczyna się o 9). Co Ty na to? Wydaje mi się że bez względu na to który to dzień to później niż o 11 lepiej się nie umawiać bo z rana mają pełny asortyment a im później tym więcej wysprzedane.
A kto jeszcze się wybiera i kiedy?
Anabuko1 - szkoda , miałam nadzieję że uda Ci się dotrzeć.
Mala_Mi - mi też nie zawsze się podoba ale te rośliny wołają do mnie weź mnie! A potem muszę koncepcje zmieniać ale lubię to, bo poznaję nowe roślinki i jedne kofam a inne niekoniecznie .
Amelia - a Tobie kiedy by bardziej pasowało w sobotę czy w niedzielę?

____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
amelia_b 18:40, 24 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
A to jak wam pasuje dziewczyny
____________________
Pogubiłam się po drodze
Marga 18:52, 24 lut 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Ja też się dostosuję
Mi pasuje i sobota i niedziela
____________________
Ogród dla moich synków
olga80 19:08, 24 lut 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
o jakie spotkania się szykują fajnie
____________________
Teresa Moje małe królestwo
katel 19:44, 24 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Amelia, Marga - to super, że i Wam by niedziela pasowała! Pamiętam właśnie, że w zeszłym roku cieplutko było i ja całą sobotę w ogródku siedziałam a w niedzielę z sąsiadką pojechałyśmy niby pooglądać no ale bez zakupów się nie obyło .
olga80 - oj, szykuje się! Już nóżkami przebieram z radości .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies