Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Iwk4 07:30, 20 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Marta, kwitnący miskan to klaine fontanne. Jedyny miskant, który pokonał zimę

Bluszcz nie jest taki ekspansywny, jeśli się go kontroluje. Rośnie niezbyt szybko i jedynym zagrożeniem może być, jak gałązki położą się na ziemi, ukorzenią się i będą nową sadzonką. Trwa to jakiś dłuższy czas, jak sadzonka jest silną roślinką. Jeśli przy pieleniu obetniesz to, co zbędne, będziesz mieć go pod kontrolą.
Tam, gdzie mam bluszcz, będzie na ogrodzeniu wybudowany murek. Wtedy bluszcz poprowadzę na murek.

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 07:33, 20 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
beata_m napisał(a)


Hej Iwonko ale masz piękne, dorodne i zadbane hosty!!! Moje cieszyły mnie początkowo dopóki niestety ślimaki mnie wyprzedziły! I widzę, że następne zmiany i modernizacje szykujesz!
i chwile mnie u Ciebie nie było ... piękny avatarek! Energia od pierwszego spojrzenia

Beatko, po tych deszczach żółte hosty wtglwdajq gorzej od tych biało - zielonych. A ślimaków nie mam, bo one nie lubią piasków

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 07:36, 20 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Madzenka napisał(a)
Zachwyciła mnie rabata herbaciana. Znakomite kolory, takie nieoczywiste!

Bardzo energetyczne i przy okazji miłe dla oka. Pamiętasz, jak Danusia zimą inspirowała kolorem pomarańczowym? Pomyelałam wtedy, że to coś dla mnie
Rabata jest w takim miejscu, że inne rabaty nie są w tym momencie widoczne. Niedaleko jest limonka i bordo. Pasują

____________________
Ogródek Iwony II
Kuba 07:37, 20 sie 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Pooglądałam Twoje ostatnie zdjècia Ciebie Iwonko brak energii nie dotyczy pędzisz jak burza
Podoba mi się jak zestawiasz kolory na rabatach
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
zbigniew_gazda 09:20, 20 sie 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Iwonko - jesteś Dobromirem, pooglądałem cały proces technologiczny wykonania sadzawki. Super.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
LyraBea 09:23, 20 sie 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Dziękuję za instrukcję obrazkową jak stworzyć ciurkdełko. Na przyszły sezon planuję u siebie jedno na próbę blisko tarasu. Od strony technicznej teraz jestem oświecona. Pozostanie mi tylko zabawa nad projektem wizualnym. Czekam na zdjęcia Twojego z kamieniem.
____________________
Beata
ren133 09:38, 20 sie 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
bacowa napisał(a)
Mam nadzieję że będą pasować do herbacianej rabaty.

Piny przeglądnełam, i chyba coś w głowie zaczyna się rodzić , myślę teraz jak sensownie podzielić tą rabatę. Będziesz u mnie to pomożesz , ok?

Napisze u Mirki jak z patyczka wyczarować roślinkę


Ewa
A pokazywałaś to miejsce gdzie chcesz stworzyć kulkowisko?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
13:23, 20 sie 2016
Murek tam gdzie bluszcz to jest to,jeszcze go nie ma a już mi się podoba.Iwonko lustro w zamiarze?

20:53, 20 sie 2016
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5730-kolorowa-piaskownica?page=431

dałam ci link zebys zobaczyła ...efekt twojego pomysłu .....jeszcze brakuje 3 róż ...te co są ...sa mikre ...no ale zarys juz jest i ma rosnąć ale jeszcze troche roboty na froncie zostało ...wolno idzie ...ale wazne ze idzie

kulki i stozki bukszpanowe mam swoje! wszystkie z własnego chowu ...na stożki kupowałam bukszpany grubolistne ...4 lata temu ...przydały sie jak nic

i juz w przechowalniku od zeszłego roku hoduje kolejne tyle ze na kule ...no i kilka cisów zywopłotowych udało mi sie ukorzenic ...moga sie przydac niewiadomo kiedy

a moze sobie kule w rzędzie posadzę a wkoło kocimietka ...taka inspiracja z pinteresta juz od dawna za mna chodzi tylko tam chyba jest jakas lawenda....a widze ze kocimietka sie u mnie zdecydowanie lepiej sprawdza ...ale lawende bede miec pod domem ...bo zapachu nic mi nie jest w stanie zastapić
Margo 13:38, 21 sie 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Iwonko, fajna instrukcja wykonania oczka wodnego. Tez mam miejsce zostawione na oczko, może w przyszłym roku uda się je zrobić
Przepraszam, że z takim opóźnieniem ale wklejam w końcu obiecane fotki.
Cream Abudance obecnie, w rzeczywistości kremowa, raczej nie wpada w róż



I rabata z Limkami, hakone i danicami


____________________
Gosia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies