Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Iwk4 18:43, 14 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dziękuję. Męczy mnie gorączka. Do piątku muszę się wykurowac.
____________________
Ogródek Iwony II
roma2 18:50, 14 mar 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Przyszłam napisać, że macie piękny ogród. Ja podobnie jak Ania, spglądałam z niedowierzaniem, że chcecie coś zmieniać. Ale masz rację, trzeba dojrzeć i okrzepnąć odgrodowo. I przede wszystkim, wiedzieć czego się chce. Zmiany świetne.
Jednocześnie chcę wyraźnie napisać, że nieprawdą jest, że " Ci co mają stare tradycyjne ogrody ze starymi odmianami drzew i kwiatów hmmmm ...... nie są trendy, ich ogrody uważamy za beeeeeeeee, takie niemodne ....". Przecież wielu z nas, nawet tu na Ogrodowisku, zachwyca się nimi. I próbuje takie właśnie mieć. Jeśli chodzi o marchew polną, to właśnie od Agci z Ogrodowiska, która pięknie ją u siebie wyeksponowała, zobaczyłam, że rośnie i mnie . I bardzo mnie to ucieszyło! Buziaki posyłam. Pięknie jest! Zdrowiej!
____________________
Komendówka
Anda 19:05, 14 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Iwonko również zdrowia Ci życzę

Moje mutanty ogrodowe, jak ozdobne śś, knautie i driakwie maja się dobrze, bez oprysków, bo chemii nie używam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gardener27 19:26, 14 mar 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Iwonko czapki z głów za pracę jaką wykonaliście w ubiegłym sezonie, ogród zmienił się niesamowicie.
Z sianiem Pegasusa nie śpiesz się zbytnio, kiełkuje i rośnie bardzo szybko. Ja robię to dopiero pod koniec marca.
Zdrówka dużo, kuruj się, ogród poczeka.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
asiak 19:32, 14 mar 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Iwonko, kuruj się jak najszybciej
____________________
AsiaDziałeczka Asi
eda 20:07, 14 mar 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
oooo co ja czytam zdrowiej jak najszybciej ale to nic jak mówią ogrodowiczanie wychorować się trzeba przed by na sezon być sprawnym buziolki serdeczne
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
bacowa 00:05, 15 mar 2017


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Gardener27 napisał(a)

Z sianiem Pegasusa nie śpiesz się zbytnio, kiełkuje i rośnie bardzo szybko. Ja robię to dopiero pod koniec marca.


Dobrze że to napisałeś, bo nie mam czasu teraz na sianie.
pozdrawiam
Anusia 05:48, 15 mar 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Zdrowiej Iwonko. Ja to cały czas jestem pod wrażeniem jak w rok tyle pracy wykonaliście. Śledziłam na bieżąco. Za każdym razem tez zachwyca mnie Twoja Montana. Cudowna. Pozdrawiam z Żuław.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
05:58, 15 mar 2017
Iwk4 napisał(a)
Dziękuję. Męczy mnie gorączka. Do piątku muszę się wykurowac.



zdrowia życzę


PS. myślałam, że sezon grypowy juz sie zakończył......upss
09:56, 15 mar 2017
Przesilenie wiosnne zapewne Iwonko.Zdrowiej kochana
My wczoraj porobiliśmy troszkę więcej i dziś szyja mnie boli.
A też ubrana byłam w czopę,szalik,kufajka,bluza,pod spód na cebulkę i potem rozbierałam się po krzokach a wieczorem nadwyrężona szyja pobolewała i z owiania zapewne też.Pomógł ciepły termofor na którym spałam.

Bardzo fajnie przedstawiałaś Wasze zmiany ogródkowe.Lubię oglądać takie pokazy
Sporo pracy wykonaliście
Twój ogródek jest taki Iwonkowy i dobrze,charakteryzuje się mnóstwem kwiecia,
nie porzucaj tego i pliss...niech Montany zostaną gdzie są.
One są takie Wasze
Może męczą patrzałki jak siedzicie na tarasie ale zobacz jak odwdzięczają się kwitnięciem,
są niestrudzone.Miejscówkę maja idealną co do stanowiska.
Ja nie mogę się napatrzeć jak zapodajesz fotki z nimi
Ale wyszła mi litania
A więc zdrówka jeszcze raz bo ogródek czeka
A na przeziębienia dobra mikstura..cytryna,czosnek i miód.
Fajnie tę miksturkę spożywać w okresie jesienno-zimowo-wiosennym.
To naturalny antybiotyk,człek capie czochem ale co tam
Można weekendowo brać jak nie spodziewamy się gości.Najlepiej oboje to wtedy nikomu nie przeszkadza

Serdeczności zostawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies