Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

mirkaka 07:16, 08 mar 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Przeczytałam całą opowieść ogrodową. Wspaniale się rozwinęłaś
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Iwk4 07:34, 08 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Kochani, na ten moment dziękuję za wszystkie wpisy. Bardzo miło się was czyta. Niestety, szykuję się do pracy. A po południu coś mi się zdaje, że M wpadnie. Muszę zrobić jakiś deser. Bo jesteśmy na diecie
Na posty odpiszę w wolnej chwili. Dzięki za podpowiedzi i inspiracje.
No i muszę dokończyć podsumowaniu.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 07:35, 08 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Wszystkim kobietom życzę Zdrowia i samych radości z okazji ich święta
____________________
Ogródek Iwony II
09:06, 08 mar 2017
Rosa napisał(a)


Iwonko w całej rozciągłości popieram wyrzucenie winobluszczu. Jest piękny i widowiskowy na ścianie i ma jesienią swoje 5 minut. I tyle pozytywów na jego temat, a negatywy mogę długo wymieniać. Napiszę tylko, że ja przez 4 lata walczę z odrostami i końca nie ma. A jeśli masz na elewacji lekkie tynki cienkopowłokowe, to uważaj by nie spadł razem z nimi. Ach te nowe technologie, dlaczego ja ich nie lubię no już wiadomo.


O rany boskie nowoczesne tynki mogą spaśc wraz z nim

Ja dlatego puszczę go po tych scianch garażu,które nie będą otynkowane,puszczę go po surowej częściowo starej cegle.
Musze biec do watku Rosy i zapytac ją co myśli na temat hortensji pnącej puszczonej po elewacji
Mysza 10:03, 09 mar 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Iwonko z chęcią pospacerowałam po Twoim ogrodzie
Buziaczki.
____________________
Gosia
MirellaB 13:34, 11 mar 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Iwonka czy kłącza roślin - w moim przypadku kosmosy czekoladowe mam włożyć w domu do doniczek do ziemi, a potem na rabatę czy lepiej od razu na rabatę?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Mirka 10:43, 12 mar 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Iwonka Moudry po 7 dniach kiełkuje U Ciebie jak kiełkuje?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Iwk4 21:25, 13 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Margo napisał(a)
Iwonko, świetne podsumowanie. Ogrom pracy wykonaliscie w zeszłym roku, jest pięknie. I te zdjęcia, takie energetyczne, tęskno mi do takich widoków, a tu za oknem biało ...
Bardzo podobają mi się Twoje czerwone róże. Ja w tym sezonie muszę u siebie dodać trochę koloru....
Pozdrawiam

Gosiu, miód na serce - dla moich czerwonych róż W takich momentach szepczę w myślach: zostajecie na miejscu
Dziś nawet myślałam sobie, czy nie poczekać jeszcze jednego sezonu i ich nie ruszać. Ostatecznie charakterystyczne są dla mojego ogrodu.
Wcale nie jestem pewna, czym zastąpić je przy tarasie, by było równie pachnąco, z bzyczkami i kolorowo
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:39, 13 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
MiloslawaIwaniecPlizga napisał(a)


Jejku,Iwonko,może szkoda go karczować,tak masz klimatycznie
A przycinaniem nie ujarzmisz??

Moja przyjaciółka odziedziczyła dom na Śląsku po teściach (z mężem oczywiście);piekny stary ogród ,niektóre rosliny rosna już wieeeeele lat,może i nie przesadze jak powiem,że kilkadziesiąt

winobluszcza się nie pozbyła ,tylko go po prostu przycinają

Oczywiście to twoja decyzja,mnie tylko szkoda tego kroku u Ciebie,bo pieknie ta kompozycja wyglada tutaj
PS:wiem oczywiście,że jest mega ekspansywny;ja sobie po garazu go puszczę

Milko, Zbyszkowi szkoda go. Pytał się, czy jestem pewna decyzji. Podjęłam ją stanowczo. Zobacz, jakie korzenie może mieć winobluszcz:
To zdjęcie zrobiłam, gdy usuwaliśmy winobluszcz rosnący w donicach przy tarasie


____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 22:07, 13 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Mirka napisał(a)
Iwonka Moudry po 7 dniach kiełkuje U Ciebie jak kiełkuje?

U mnie nie wykiełkowała. Nie wiem, czy bawić się w ponowne sianie. Może jednak spróbuję jeszcze raz ...
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies