Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

inka74 11:09, 18 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
makadamia napisał(a)

Twoja zasługa
O tej ławeczce pisałam już dwa lata temu i rozważałam, gdzie ją postawić.
Ale dopiero po kwietniowej wizycie u Ciebie kopnęłam się w tyłek i zaczęłam konkretne poszukiwania. No i znalazłam: ładną, solidną i niedrogą. I stoi
no widzisz, warto mnie odwiedzać ))) bardzo dobry zakup
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 11:11, 18 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18113
Asia, ławka wymiata!!! W pierwszej chwili gdy zerknęłam na telefonie to pomyślałam, że zasłoniłaś nią leśną i chciałam na Ciebie krzyczeć ale teraz widzę, gdzie stoi. Smacznie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
makadamia 12:32, 18 cze 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
mrokasia napisał(a)
Asia, ławka wymiata!!! W pierwszej chwili gdy zerknęłam na telefonie to pomyślałam, że zasłoniłaś nią leśną i chciałam na Ciebie krzyczeć ale teraz widzę, gdzie stoi. Smacznie .


Niee, miejsce na ławeczkę było planowane już od dawna i dlatego na tym kawałku w zasadzie żadnych nasadzeń nie robiłam


inka74 napisał(a)
no widzisz, warto mnie odwiedzać )))




Też tak uważam

____________________
Asia-podmiejski ogrodek
MartaCho 12:56, 18 cze 2019

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2199
Ale klimatycznie! Pięknie!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Kasia_CS 15:50, 18 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
makadamia napisał(a)
na tarasie oczywiście
tylko bloomerangi będziesz musiała przestawić


przestawić je, to małe miki, tylko ta nasza konstrukcja raczej nie jest przewidziana na bujanie w hamaku może gdzieś jeszcze się zrobi jakieś niskie słupki do podwieszania
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Gruszka_na_w... 17:32, 18 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Och, cudownie wpasowałaś tę ławeczkę. Bardzo klimatyczny punkt obserwacyjny. Znowu wzdycham do dużych drzew.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kasya 18:39, 18 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42175
makadamia napisał(a)
Widziałam

Dziewczyny, w ogródku pojawił się nowy mieszkaniec:



Zacytuje jeszcze raz bo warto
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
makadamia 09:59, 19 cze 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Kasya napisał(a)

Zacytuje jeszcze raz bo warto


Dzięki

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Och, cudownie wpasowałaś tę ławeczkę. Bardzo klimatyczny punkt obserwacyjny. Znowu wzdycham do dużych drzew.

Jednakowoż - umiar jest wskazany

Kasia_CS napisał(a)


przestawić je, to małe miki, tylko ta nasza konstrukcja raczej nie jest przewidziana na bujanie w hamaku może gdzieś jeszcze się zrobi jakieś niskie słupki do podwieszania


Z tymi niskimi słupkami też nie tak prosto. Trzeba dobrze wymierzyć odległości i wysokości tych słupków, żeby potem tyłkiem po ziemi nie szorować

MartaCho napisał(a)
Ale klimatycznie! Pięknie!


Dziękuję
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
kasiab 11:39, 19 cze 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1514
Asiu a jakie masz wymiary belek pod hamak? Ja chcę zrobić coś takiego na tarasie łącznie z pergola na której na linkach stalowych będzie żagiel wysuwany także konstrukcja ultra lekka... I nie wiem jakie wymiary belek kupić i jak to kotwic
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Kasia_CS 12:13, 19 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
makadamia napisał(a)


Z tymi niskimi słupkami też nie tak prosto. Trzeba dobrze wymierzyć odległości i wysokości tych słupków, żeby potem tyłkiem po ziemi nie szorować


No własnie... i dobrze byłoby głebiej wkopać, ale boję się, że do garażu się przebiję MOżna niby kupić te na gotowym stelażu, ale jak zobaczyłam rozmiary tego cuda na żywo, to przysiadłam
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies