Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Luiza 21:24, 29 wrz 2014

Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 156
Karolka.Litości, plisssss!
GabiK 21:48, 29 wrz 2014

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Karola, horti pod umbrami super wyglądają.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
11stokrotka 22:01, 29 wrz 2014


Dołączył: 02 sie 2012
Posty: 534
Czy Gabrysia z tym hupa-hop stoi na stoliczku czy na trawie. Nie jestem pewna. Jak możesz pozwalać żeby zęby były zagrożone, wyrodna matko. No chyba, że jeszcze mleczaki.
A tak serio, to jeszcze kilka ujęć i Gabi będzie profesjonalnie pozować.

Karolciu, przypomnij mi nazwę tego maleństwa co mi przywiozłaś, tego, co, przypuszczam, kwitnie i ie jest funkią ani trawką. Poczytam sobie.
Masz duży okaz tej trawki podobnej do Ice Dance? Jak ona wyglada, czego sie spodziewać?
Zajrzyjcie z Madzią do mojego wątku. Napaliłam sie na nowe zakupy. Towarzystwo mile widziane.
____________________
Mam marzenie
11stokrotka 22:18, 29 wrz 2014


Dołączył: 02 sie 2012
Posty: 534
Trzy piętra poniżej "uśmiechu Gabryeli" jest śliczny kwiatuszek, konkurencja dla Gabi. Kiedyś moje zauroczenie. Jak sie nazywa ta pięknotka?
____________________
Mam marzenie
popcorn 08:01, 30 wrz 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Iwona, dzięki!
Bożenko, cieszę się - mogłam w sumie do Ciebie zadzwonić co z kasą, ale nie pomyślałam...

Kasia, zapomniałam że Ty skowronkiem nie jesteś hihi ale może jeden raz??

Gabi, dziękuję! Jeszcze zdjęcia żeby lepsze zrobić.. hm.

Małgosiu, ze 2 metry Gabi dzieliło od stoliczka, więc spoko Ale ja nie z tych przejmujących się matek-polek, więc spoko Jeszcze sobie nic poważniejszego nie zrobiła... niech tak zostanie

Ta sadzonka to jeżówka, siewka zwykłej różowej lub zwykłej białej - mam wymieszane więc nie wiem co wyrośnie Ta trawka rośnie na szerokość, zrobię potem fotkę, to Ci wrzucę. Na wiosnę jest nieładna, trzeba ją mocno wyskubać, ale potem po oskubaniu dość szybko się zbiera.

To zawilce - o to pytasz? Kupowałyśmy w Skierniewicach po 5zł malutkie sadzonki, to ubiegłoroczny zakup.
____________________
Mój nowy ogródek
renatamama3 12:40, 30 wrz 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Karola ,fajne pozy córa robi.Jak tam walka z allegro?
A brat co chce kupić na początek?
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
popcorn 12:44, 30 wrz 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Renatko, witaj!

Młoda wymiata Alle opanowane, konto dla Młodej założone, kasa przelana, konto na alle zamknięte, uff.
Bratu narysowałam nasadzenia, roślinek część kupiłam i hoduję. Niech rosną Na razie z zakupów nic, bo to dopiero za rok lub nawet dwa. Kontrolnie pytam, żeby wiedzieć gdzie uderzać - duże ilości traw, żurawek, lawendy, buksików w planach

pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
malkul 12:45, 30 wrz 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Karolcia jak idzie "układanie" ogrodu?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
popcorn 12:47, 30 wrz 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gosia, nadal najchętniej bym wszystko wykopała i sadziła od nowa, już w bardziej uporządkowany sposób Na razie pas, walczę za płotem - robię miejsce pod warzywka wiosenne, w skrzynkach. Chwasty takie metrowe, wierzchnia warstwa gleby konkretnie przerośnięta.. masakra

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 13:10, 30 wrz 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370

Zajrzę na kawke, dzieki za zaproszenie
Zadzwonie oczywiście wczesniej
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies