Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

GabiK 14:46, 23 lut 2015

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Witam w Polsce.
U Ciebie w ogródku to przynajmniej coś się dzieje. U mnie na razie cisza, ale to tak jak napisałaś, dlatego, że od wschodu i słoneczko tylko do południa teraz.

Jestem za spotkaniem z fotkami, tak jak w zeszłym roku, tylko najlepiej po 15 marca, jak my wrócimy.

Co za wrażenia planujesz w sierpniu? Znowu jakiś wypad, czy urlop na Mazurach?
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
popcorn 14:50, 23 lut 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hej Gabi!

do 15go marca się na pewno ogarnę hihi

W sierpniu urlop - 1-2 tyg koniki/agroturystyka w pomorskim + ew. 2 tygodnie Gruzja (jeśli Gruzja to tylko 1 tydz koniki, jeśli bez Gruzji to konie 2 tyg.). Ale Gruzja zależy od nastrojów w okolicy i tanich biletów, bo na razie drogie.

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
GabiK 14:54, 23 lut 2015

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Widzisz, ile Ci czasu dałam na ogarnięcie. Znając Ciebie to za te 3 tygodnie już coś Ci będzie w warzywnik wyrastać i będziesz sadzić i przesadzać.

Pamiętaj, że Gruzja ogólnie dość droga. Myślałam, że będzie taniej.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
popcorn 14:57, 23 lut 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
No pewnie! Już mam parapety od południa zastawione Hmm... może ew. 1 tydzień w tej Gruzji? Wtedy M by się może skusił, bo 2 tyg nie wyrobi

pozdrówka i miłych wrażeń na wojażach! To już za chwilę!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 20:06, 23 lut 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Szukam rannika zimowego. Jakby ktoś gdzieś widział, miał dostęp, mógł mi kupić/i przesłać, bardzo proszę o kontakt
dzięki
pozdrówka!
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 20:32, 23 lut 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
popcarol napisał(a)
Szukam rannika zimowego. Jakby ktoś gdzieś widział, miał dostęp, mógł mi kupić/i przesłać, bardzo proszę o kontakt
dzięki
pozdrówka!


Prędzej na jesieni dostaniesz niz teraz ale to trudna sprawa bo te z Holandii u nas wymarzaja , choc może teraz przetrzymają bo zimy cieplejsze. Najlepiej dostac od kogoś co też łatwe nie jest. Ja mam ale mało i muszę rozmnozyc nawet dla siebie wiec podzielic sie nie mogę a siewki bardzo wolno u mnie rosną , nie wiem dlaczego bo podobno u innych szybko.Te z Holandii kupowałam wiele razy ale wytzymywały tylko jedna zimę.Wiosną zakwitły i wiecej ich nie widziałam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 21:01, 23 lut 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hej Bożenko,
dzięki za info. Poszukuję więc babcinego źródła. Rok temu kupowałam tak przebiśniegi i ładnie mi rosną. Mało mam, ale liczę na więcej Rannika raz kupiłam u nas na targu, a potem babce wymarzł, u mnie w większości też i tyle. buu

a chciałabym, bo cudne są
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 08:40, 24 lut 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
znalazłam ranniki na alle, kupuję. Ktoś chętny?

____________________
Mój nowy ogródek
MarzenaG 09:18, 24 lut 2015


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 757
KArola a czy ten rannik jest zimozielony?
____________________
Niezdecydowana ogrodniczka
popcorn 09:20, 24 lut 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Marzenko, nie, on się pojawia końcem lutego - kwitnie żółtymi kwiatuszkami, potem ma ozdobną torebkę nasienną i listki, które jesienią zamierają, jak u bylin.
Ale bardzo go lubię i chcę mieć więcej, bo mam tylko 1 szt
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies