Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Przerabianie ogródka pod swój gust 12:13, 22 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
On nawet w zimie chce sie kapac. A woda taka sobie jemu w kazdym razie nie przeszkadza Trzasc sie nie trzesie a po kapieli zawsze ma szlafrok


Tu narazie jest ściernisko... 12:08, 22 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
BasiaLT napisał(a)
Widok na rabatę.
[img


Widoki rabatowe super .Basiu to już ogród ,kawał dobrej roboty .Gratuluję
Pamiętajcie o ogrodach 12:07, 22 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Grażynko jeszcze czekam i myslę jak z jednej strony mocniej go zagęścić, jeszcze jadę zaraz po zrębki bo ciągle walcze z ziemią, która nawet kolor ma bliższy żółtemu niż czarnoziemu, itd. Ale jak sobie usiądę w ogrodzie to zapominam o wszystkim ( ostatnio sąsiad niezbyt lubiany miał do mnie pretensje bo mu dzien dobry nie odpowiedziałem, a ja tak się zasłuchałemw kukułkę i kontemplowałem że po prostu tego nie słyszałem) no ale każdy powód jest dobry do obrazenia się.


Kasiu nie buszują ptaki bo Funia pilnuje







Tu narazie jest ściernisko... 12:07, 22 maj 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
marcinn napisał(a)
witam.
Posadziliśmy tawułę szarą "grefsheim" ładnie zakwitły i teraz przyszedł czas na przycinanie- chciałbym żeby się zagęszczała i zbudowała ładny żywopłot - czy możecie podpowiedzieć jak ma je przyciąć? Kiszewy są młode posadzone w tym roku.


Marcinie to jest wątek prywatny. Prośbę o poradę wstawiasz w wątkach ogólnych albo zakładasz swój własny.
To tu- to tam- łopatkę mam ! 12:03, 22 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)







matko, ile ja jeszcze muszę roślin posadzić, żeby tak mieć...
Tu narazie jest ściernisko... 12:03, 22 maj 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Widok na rabatę.
Tu narazie jest ściernisko... 12:01, 22 maj 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Zaczynają kosaćce syberyjskie.
Tu narazie jest ściernisko... 12:01, 22 maj 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Garść trachłam do wazonu.
Tu narazie jest ściernisko... 12:00, 22 maj 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Tu narazie jest ściernisko... 11:59, 22 maj 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Oto nowe wieści ze ścierniska. Orliki rządzą. Pojedynczo rosnących na rabatach to już nawet nie fotografuję.

Gożdzikowa - wiejski ogród 11:57, 22 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Elu . niby mam 2 ogrody a w zasadzie żadnego.
Ten stary to tylko do popatrzenia ,w nowym trochę więcej mam swobody...ale to nie to co własny

Zimna wiosna słabo wszystko rośnie.

W starym
jest dużo lepiej jest zaciszniej
Od strony pól jest osłona







,w nowym
wygwizdów ,roslinki młode delikatne to i gorzej znoszą zimne noce



po dzisiejszej nocy


Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 11:37, 22 maj 2020


Dołączył: 19 kwi 2020
Posty: 16
Do góry
W wątku " Rozpoznawanie drzew i krzewów" nie znalazłam odpowiedzi, więc próbuję wśród miłośników hortensji. Czy ktoś wie co to za odmiana? Dostalam ją w prezencie bez karteczki i nie wiem jak z nią postępować
Droga do spełnienia 11:18, 22 maj 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 11:18, 22 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
To moje oczko po założeniu w zeszłym roku

Droga do spełnienia 11:10, 22 maj 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Droga do spełnienia 11:08, 22 maj 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
cienista
Żywopłot iglasty na wysokość 5-6 metrów 11:06, 22 maj 2020

Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 10
Do góry

Droga do spełnienia 11:06, 22 maj 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Ogród z wilkiem zamkn. 11:05, 22 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ewo ja nie daję żadnego anty glona, są ryby żaby rośliny( dużo roślin, oczka w słońcu, a woda klarowna Madzia widziała na żywo nie raz. Wodę tylko dolewamy jak ubywa i wycinam rośliny przed zimą, a wiosną z dna wybieram liście które z drzew naleciały i tyle. Czysta woda to ustalona równowaga biologiczna w zbiorniku, nie mam filtrów, ani natleniania nie ingeruję żadną chemią, a jedyne glony jakie się pojawiają to takie rosnące na kamykach łatwe do wyjęcia ręką.
Podstawa to nie przekarmiać ryb, nie mieć ich za dużo, a posadzić sporo roślin w zbiorniku
taką mam klarowność wody w zbiorniku trzyletnim


I nic nie gnije nie śmierdzi Mam identyczne oczko też z kasty( bo mam kilka oczek wodnych) i jest dokładnie taka sama klarowność
Daj znać jak zobaczysz to usunę żeby Madzi nie zaśmiecać.

Madzia Nie mówiłaś, że tak szybko będą, dałabym Ci roślin do oczek

Własnie bo masz ryby a w naszych oczkach nie ma ryb, więc ciężko o równowagę biologiczną, to malutkie 90 l oczko. Ptaki, jeże, koty etc piją wodę i wracają więc chyba jest ok Ryby nie mają szans na przezimowanie bo to za mały i za płytki zbiorniczek.

Aha a ten antyglon to żywe kultury bakterii więc są eko
Droga do spełnienia 11:02, 22 maj 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies