Grażynko jeszcze czekam i myslę jak z jednej strony mocniej go zagęścić, jeszcze jadę zaraz po zrębki bo ciągle walcze z ziemią, która nawet kolor ma bliższy żółtemu niż czarnoziemu, itd. Ale jak sobie usiądę w ogrodzie to zapominam o wszystkim ( ostatnio sąsiad niezbyt lubiany miał do mnie pretensje bo mu dzien dobry nie odpowiedziałem, a ja tak się zasłuchałemw kukułkę i kontemplowałem że po prostu tego nie słyszałem) no ale każdy powód jest dobry do obrazenia się.
W wątku " Rozpoznawanie drzew i krzewów" nie znalazłam odpowiedzi, więc próbuję wśród miłośników hortensji. Czy ktoś wie co to za odmiana? Dostalam ją w prezencie bez karteczki i nie wiem jak z nią postępować
Własnie bo masz ryby a w naszych oczkach nie ma ryb, więc ciężko o równowagę biologiczną, to malutkie 90 l oczko. Ptaki, jeże, koty etc piją wodę i wracają więc chyba jest ok Ryby nie mają szans na przezimowanie bo to za mały i za płytki zbiorniczek.
Aha a ten antyglon to żywe kultury bakterii więc są eko