Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

sylwia_slomc... 19:32, 10 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
gierczusia napisał(a)


Ooo Sylwia jak fajnie że myślisz z klonami się nie lubimy a mize raczej..one nie lubią mnie miałam trzy przed domem, wszystkie trafił ślagna kolejnego się nie pokażę mimo że są cudne..
Pokażę Ci to miejsce z innej strony...






Trzeba to koniecznie optycznie wydzielić.. żeby lezaczka nie było widać z altany i odwrotnie...trawy też mi wpadły do głowy...Musze chwilę jeszcze poczekać bo ta brzoza mi nie wystartowala, a była wykopana chyba dość brutalnie to czy będzie tam rosła może pewne rzeczy generować A jaka trawę masz na myśli?? Mam też linkę na pniu do zagospodarowania..hmmm

memory jest lekki w odbiorze, dość wysoki by zasłonił, kwitnie najwcześniej z traw jakie mam i najdłużej bo prawie do wiosny jak śniegu i wichur nie mam, a przy ciurkadełku daj hakonki z konwalikiem, ślicznie ten duet wygląda, a konwalik na kamieniach pięknie widać)Jak znajdę fotkę( o ile znajdę to Ci pokażę takie zestawienie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
malgorzata_s... 19:41, 10 maj 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ela u Kapiasa widziałam bzy czarne limonkowe i ciemnobordowe. Może zamiast klona koło ciurkadła? Liście miały jak te delikatne klony. Odmiany aurea i black. Boskie były a ja już nie zmieszczę. Cudnie masz
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
gierczusia 19:45, 10 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Czekaj Sylwia bo nie ogarniam...na tym.pasku między altaną A placykiem z przyczepioną fontanną i miskant memory i hakone i konwalnik??
Bo tam.jest taki cienki pasek i jak tam dam hakone , to mi nie przysłoni. Na Żwirki nie da się nic posadzić bo pod spodem automaty podlewające ...
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:51, 10 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Gosiu muszę zobaczyć czy po.pierwsze ta brzoza mi odpali...bo jeśli tak..to muszę pomyśleć jak to będzie pasować...musze też zerknąć jaki duży taki bez ,bo ten prześwit między placykiem A trawnikiem wcale nie jest taki wielki
Ciekawe jak tam u Kapiasa...pewnie ludzi w diabły nie wiedziałam, że jest czarny bez o liściach limonkpwych myślałam , że wszystkie czarne AAAA
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Monia81 19:53, 10 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Te bzy czarne fajny pomysł, ja kupiłam ostatnio bez czarny Green Tower, podobne listki do klonów palmowych, ale ja ogólnie bzy czarne lubię
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
gierczusia 19:53, 10 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Sebek napisał(a)
Cieszę się, ze cisy się podobają - wyglądają swietnie! jak cała reszta

Sebus dzieki jeszcze raz A do fajnej całej reszty....to jeszcze chyba lata świetlneale za ciepłe słowo dziękuję
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
malgorzata_s... 19:55, 10 maj 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
gierczusia napisał(a)
Gosiu muszę zobaczyć czy po.pierwsze ta brzoza mi odpali...bo jeśli tak..to muszę pomyśleć jak to będzie pasować...musze też zerknąć jaki duży taki bez ,bo ten prześwit między placykiem A trawnikiem wcale nie jest taki wielki
Ciekawe jak tam u Kapiasa...pewnie ludzi w diabły nie wiedziałam, że jest czarny bez o liściach limonkpwych myślałam , że wszystkie czarne AAAA


Dopisałam Ci odmiany. Maleńkie były ale nie wiem czy je można mocno ciąć. Były cudne. Ludzi było nawet spoko. Restauracje i plac zabaw nieczynne więc odwiedzający szybko się zwijali.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
gierczusia 19:56, 10 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Monia81 napisał(a)
Te bzy czarne fajny pomysł, ja kupiłam ostatnio bez czarny Green Tower, podobne listki do klonów palmowych, ale ja ogólnie bzy czarne lubię


A to moze ten sam o którym Gosia pisze A Ty Moniu co byś tam dala? Przegroda optyczna między altana6 A placykiem z lezaczkiem ?
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
sylwia_slomc... 19:57, 10 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
Nie znalazłam z konwalikiem , tylko go troszkę widać po lewej, znalazłam z red baronem też świetne

już w sierpniu memory zaczyna

październik nadal śliczny

listopad

grudzień

styczeń

Dołu nie fociłam bo musiałam kadrować po powodzi, a mam je nad oczkiem. W tej chwili ładnie puszczają już listki. Ale Madzia z Ogrodu z Wilkiem na pewno ma fotki całego
Elu Ty to widzisz w realu sama byś musiała zdecydować, żeby Tobie pasowało
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gierczusia 19:59, 10 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
Cisy Fajne Ci się trafiły, bo od razu duże Fontanna bardzo pasuje kolorystycznie do tego miejsca
Widzę też przy altanie nowe nasadzenia - dzieje się jednym słowem


Ewcia ja ledwo ogarniam jeszcze pomidory mam do wydarzenia, warzywnik mi się marzy, ale to dopiero chyba za sto lat podziwiam niesamowicie osoby które mają duże ogrodu naprawdę szacun!!
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies