Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W moim małym ogródeczku - Dorota 19:19, 18 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Donia72 napisał(a)
Podobno trzeba rozgnieść gałązki pprzed włożeniem bzu do wazonu. Ja tak robię i stoi u mnie parę dni
Zrobiłam tak i ścięłam wieczorową porą, pachniało w domu przez 3 dni. Później zmieniłam na nową gałązkę.


Zaczynają kwitnąć orliki



Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 19:16, 18 maj 2020

Dołączył: 11 maj 2020
Posty: 47
Do góry
malkul napisał(a)


Dziewczyny podpowiecie co to za roślina ?
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 19:06, 18 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry





Zjedliśmy trzy pierwsze truskawki. Mniam!
Choroby i szkodniki pomidorów, pomidor 18:40, 18 maj 2020

Dołączył: 18 maj 2020
Posty: 1
Do góry
Czy pomidory powyżej mają tą samą przypadłość co moje?
Jak temu zaradzić?







Niby ogródek pszczółki Majki 18:31, 18 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 885
Do góry
A wracając do prawej strony tej dużej rabaty
Po prawej mam miskanty Zebrinus, jeszcze 1 muszę dokupić.
A pomiędzy/za śliwami Pissardi planuję zasadzić albo derenia białego "Elegantissima" lub pęcherznicę kalinolistną "Luteus". Co myślicie? + takie same krzewy dać po lewej od śliwy do Szmaragdów.
Niby ogródek pszczółki Majki 18:27, 18 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 885
Do góry
Tutaj moja druga, większa rabata, która obecnie jest w trakcie aranżacji, prawa strona prawie gotowa.
Tak było jakiś miesiąc temu:

A jest teraz:

Zostało mi do zagospodarowania jakieś 8m rabaty, jak widzicie, tłem są tuje Szmaragd.
Małymi krokami-Ogród Wioli 18:24, 18 maj 2020


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)




Czosneczki za chwilę




Wiolu co to za drzewa na drugim zdjęciu? One mają wiśniowy kolor liści?

Edit. Doczytałam buki - jaka odmiana?
Niby ogródek pszczółki Majki 18:10, 18 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 885
Do góry
Tu uporządkowana rabata hortebsjowa. Szukam do niej miskantów, u mnie w okolicy brak, chyba przez internet muszę zamówić. Tylko pytanie: jaki rodzaj wsadzić i ile sztuk?
Działka prawie w Borach Tucholskich 17:58, 18 maj 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
że co, że niby za żółto jest i zielone





świerk Waldbrunn - warto go mieć, kupiony 2010 (mała sadzonka)





jednak bez żółtości nie da się
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 17:58, 18 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
Kasya napisał(a)
Primrose


On w rzeczywistości jest taki żółtawy czy to efekt zdjęcia?
Mówisz, że bzy już przekwitają... kurcze, ciekawe jak w botaniku w Poznaniu. Mam nadzieję, że jeszcze na nie zdążę.
Kiedyś będzie tu ogród 17:45, 18 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
anka_ napisał(a)
Ten etap zawsze najbardziej cieszy. Jak tam Gosiu twoje oczko?



Danusiu to siewka drzewiastej- prezent od Mariusza z Bolestraszyc. Jest (a w zasadzie są- bo mam i mniejsze, które jeszcze nie kwitły) bezproblemowa. Nie trzeba jej okrywać czy martwić się przymrozkami.




Juz ? U mnie jeszcze nie
U mnie wszystko strasznie pozno
W samym słońcu 17:20, 18 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
Cóż to może być? Usuwać z roślin?
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 17:17, 18 maj 2020

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
Do góry
admete napisał(a)


ile tal ma twój wiąz? szybko przyrasta? Ja za przykładem twojego ogrodu kupiłam wiąz w zeszłym roku, tylko, ze mam szczepiony (a szkoda), dopiero ma trzy gałązki
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 17:00, 18 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry



Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 16:55, 18 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
A teraz jeszcze moje !

Kwiatek Massena w porównaniu do Znamya


Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 16:49, 18 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry










Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 16:46, 18 maj 2020


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Joku napisał(a)
Powtarza kwitnienie powojnik pojedynczymi kwiatami? Te pełne są piękne.
Powtarza ale jest ich mało


Najładniejsze są kwiaty w połowie kwitnienia, to foto z ub. roku pod koniec maja

Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 16:40, 18 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Primrose

Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 16:35, 18 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Krasawica i Rose de moscow


Ogrodowe marzenie Mrokasi 16:33, 18 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21531
Do góry
Dziewczyny, też bym kupiła zamiast dzielić ale u mnie stacjonarnie kicha, a netowo ciężko teraz z zakupami, no i jak dokupić jak nie mam pewności co mam???
Odcinanie na drugą kępkę nie bardzo mi się widzi, bo te dwa "nicolasy" i tak są do przesadzenia nie-wiem-jeszcze-kiedy... No nie potrafię się zdecydować

Takie one:


EDIT 1: U Kasi pokazywałam jak wyglądały w momencie gdy je kupiłam, strona 867:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/7731-ogrodowe-marzenie-mrokasi?page=867

EDIT 2: Kasia, wszystko mi się u Ciebie podoba


Ja bym bez wahania dziabnęła każdą na dwie . Na trzy to rzeczywiście za dużo, miałyby po kilka listków.

inka74 napisał(a)
uwielbiam twoją cienistą ))


Ja Twoją też

antracyt napisał(a)

Gdzie Ty masz taką ładną cienistą? Na zdjęciach w większości otwarte rabaty.
Na ostatnim zdjęciu to brunnera tak kwitnie?


Mam taki przesmyk za domem na starej części .
Te niebieskie kwiatuszki to brunnera. Muszę sobie dokupić bo cudna jest.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies