Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Duże pole do popisu

Pokaż wątki Pokaż posty

Duże pole do popisu

kasia1 10:50, 03 lut 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
To jest na razie mały cycek łuk, trzeba zrobić powiększenie, jak otoczę wiśnię hortensjami, dodam coś na obwódkę, to powstanie półokrąg. Chcę tę rabatę wyciągnąć bardziej do środka ogrodu, bo rzeczywiście wygląda dość płasko.

Może coś z dachu byłoby lepiej widać, ale nie będę wchodzić
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
DorKa 12:53, 03 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
kasia1 napisał(a)
To jest na razie mały cycek łuk, trzeba zrobić powiększenie, jak otoczę wiśnię hortensjami, dodam coś na obwódkę, to powstanie półokrąg. Chcę tę rabatę wyciągnąć bardziej do środka ogrodu, bo rzeczywiście wygląda dość płasko.

Może coś z dachu byłoby lepiej widać, ale nie będę wchodzić


Ok, mam to Ale i tak zazdroszczę bo półokrąg zdecydowanie łatwiej zaprojektować niż takie nieregularne kształty jak u mnie Zachciało mi się ścieżki to mam
a z dachu na pewno byłoby lepiej widać. Mój Emek się poświęcił i mam teraz szablon do projektów jak ta lala
____________________
Dorka Zakręcony ogród
kasia1 08:04, 08 lut 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Dla Dorki:


Wiosna:




Lato:




Rozplenica jest Hammeln, a kocimiętka Walker's Low. U mnie są podobne wysokością.
Hortki mają z pięć lat, ale są mocno cięte na razie, rozplenice mają dwa lata, a kocimiętki były sadzone w 2019r.
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
kasia1 08:15, 08 lut 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Jesień:




____________________
Kasia - Duże pole do popisu
DorKa 08:22, 10 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Dzięki Kasia, moje rozplenice jakieś bardziej wyrośnięte. Zaraz się okaże, że to nie Hameln I już wiem, że na pewno musze dosadzić VF bo lepiej wyglądają w zwartej grupie jak u Ciebie.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
kasia1 20:41, 06 maj 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Bardzo dziękuję Sylwii Słomczewskiej i Hani "Gruszce" za rady i inspiracje, zdjęcia i porównania.

Nowy nabytek pod taras: jabłoń Ola, właściwie dwie jabłonki Rok musiałam trawić różne pomysły, by w końcu zdecydować się na zakup. Strasznie powoli mi idzie to kupowanie drzew W drodze jest jeszcze 12 brzózek Doorenbos.





____________________
Kasia - Duże pole do popisu
kasia1 20:53, 06 maj 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Nabyłam taką nową cechę, że jadę do szkółki i wiem dokładnie, co chcę, dlaczego chcę i co dalej z tym zrobię Potrafię pojechać, popodziwiać i wyjść bez niczego. A jak już dostanę, czego pragnę, to jestem przeszczęśliwa I dzisiaj jestem bardzo szczęśliwa
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
ajka 21:03, 06 maj 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3973
Duże pole jak i u mnie, będziemy się męczyć razem
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Gruszka_na_w... 23:28, 06 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Śliczne okazy Ci się trafiły. Piękny zakup.
Ola to jedno z moich ulubionych drzew liściastych, bo nawet zima zdobi jabłuszkami i wabi kosy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 06:37, 07 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gratuluję, będzie Pani zadowolona
Ole są piękne, ja swoją bardzo lubię
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies