Nie potrafię tego wszystkiego ogarnąć....
22:50, 12 maj 2020
Kochana, no ja Ci powiem tak:
1. ja hakuro LUBIĘ!!!
2. rozstałam się z nimi za. namową ogrodowiska i żałuję
3. gdyby były na innej rabacie, pewnie bym ich nie dała, ale na froncie były źle posadzone
Proponuję w tej linii między hakuro a tujami posadzić wysokie miskanty, np ML tak, aby je było widać za hakuro.
A pod nimi daj te liliowce plus jakieś trawy, np jakieś fajne rozplenice.
Hakuro różowe, rozplenice troszkę też, a miskanty Morning Light ładne srebrne.
Tak ja bym zrobiła.
Nie wymieniaj. tych hakuro na graby, bo są na razie małe i pięknie będą zdobić Twój ogród.
Jak się za parę lat popsują, to się będziesz zastanawiać.
A na graby i tak znajdziemy inne miejsce

Witam czy ktos wie co to za ustrojstwo? Na zdjeciu powyzej w przyblizeniu a ponizej to co znalazlem najbardziej przypominajace tych jegomosci. Jest tego tysiace glownie na ogrodzeniu, troszke mniejsze od mrowki i jak sie zgniecie to zostawia czerwona plame. Nie zauwazylem poki co zeby zerowalo na roslinach ktore sa zaraz obok. Help plsss