Ogród w mieście-ogrodzie
12:16, 12 maj 2020
Jak zawsze u Ciebie piękne widoki. Też się przeciągnęłam, ale wiosna taka zwykle jest
Co to, jak floks jakiś wygląda, a może skrzyżowanie floksa z powojnikiem?
Trudno powiedzieć. Ale mają fajne, młode sadzonki.
Ale wrzucam Żurawkę Rio. Uwielbiam ją. Nie dość że na słońcu wytrzymuje, to jeszcze po zimie wygląda dużo lepiej niż inne. Świeci swym kolorem.
![]()
Moje Marmalade są u mnie na 808 stronie. Bardo mocno podzielone i odnowione. Ubiegłej wiosny efekt dawały spektakularny. Ale tak dużo miały kompostu, że mocno wywindowały.
Powiem tak, a już myślałam, że nie będę więcej zmieniała nasadzeń. Po Twojej relacji wiem, że byłam za bardzo zachowawcza, skupiałam się głównie na wypełniaczach przy ograniczonej liczbie krzewów i drzew. I na wiosnę od nowa czekają mnie zmiany. Na szczęście to najprzyjemniejsze w posiadaniu ogrodu.
I Jak tam po weekendzie w ogrodzie ? Gnaty bolą ?![]()
opowiadaj ..
ja spędziłam w ogrodzie ..w sobotę 9godz i tyle samo w niedzielę ..i szczerze mówiąc sama nie wiem co ja tam tyle czasu robiłam![]()
lubię spoglądać na Twój "Haos"
Dzięki Anitko za wyjaśnienia o tulipanach.
Też kupiłam w tym roku 3 cebulki eucomisów. Ale zielonych. Jeszcze nie wypuściły listków. Będą rosły w donicy. Ale chyba za głęboko je posadziłam.
Przepiękne rzeczy wystawiłaś w nowym kąciku. Rarytasiki po prostu.
Iwonko z czego masz tak ładnie uformowany stożek. Pytam bo od samego dołu szeroki i gęsty.
Oczywiście liściaste są piękne.
Właśnie dziś dostałam z ogródka teściowej kokoryczkę.
Nie wiedziałam jak się nazywa i spacerowałam po Twoim pięknym ogrodzie
Już wiem co mam