Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:06, 03 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry




Kraina spełnionych marzeń 22:05, 03 maj 2025


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 2280
Do góry
Poza tym kasztanowiec. No piękny jest. Nie mogę się napatrzeć.

Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II 22:03, 03 maj 2025


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10333
Do góry
mrokasia napisał(a)


Fajowe fotki
Co to za kwiatki?
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:03, 03 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Kraina spełnionych marzeń 22:03, 03 maj 2025


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 2280
Do góry
Uff... basen obsypany. Wczoraj skończyliśmy tuż przed deszczem.



Trawnik w kiepskim stanie, ale po wertykulacji dosiewce będzie jak nowy.
Teraz czeka mnie organizowanie rabaty basenowej. Chwilowo nie mam na to siły. Muszę przemyśleć temat głównie pod kątem przygotowania miejsca, bo nie widzi mi się ręczne ściąganie darni i przekopywanie. Szkoda zdrowia.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:02, 03 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry




lasek

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:59, 03 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:58, 03 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
łąka




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:56, 03 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:54, 03 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ożankowy ogród 21:39, 03 maj 2025


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Ulina napisał(a)


U mnie szaleją kukliki, są odporne na dzielenie, więc rozmnażam wybór kolorystyczny jest , każdy musi mieć swoją rabatę




Kukliki śliczne, też mam kilka i rozmnażam, bardzo je lubię.
Pontyjskie u mnie też już kwitną, jedna przed domem, druga nad stawem, pachną niesamowicie.
Ożankowy ogród 21:36, 03 maj 2025


Dołączył: 28 sty 2024
Posty: 1135
Do góry
Jeszcze buki, które są moimi ulubionymi
w zeszłym roku sąsiad pyta kiedy je posadziłam, miał na myśli zeszły rok. Mówię, że rosną tu chyba z 5 lat. Trochę czasu upłynęło żeby były zauważalne. Są takie delikatne i świetne kolorystycznie w słońcu.To początkowe stadium uwielbiam
Dębowe zakątki 21:21, 03 maj 2025


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
anpi napisał(a)
Cudne koniki!
Ale wpadłaś w to malarstwo!

Cieszę się, ze koniki ci się podobają. Mam na dzieję , że na wernisażu też będzie możliwy odbiór.
Oj wciągnęło mnie to malowanie na maxa

Dębowe zakątki 21:16, 03 maj 2025


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
anpi napisał(a)

Aniu, nie byłaś na lutowym spotkaniu i może nie jesteś w temacie. Pisałyśmy chyba też o tym na Ogrodowisku: 14 -15 czerwiec odbywa się Festiwal Otwartych ogrodów w Nałęczowie i wybieramy się na tą imprezę! Wstępnie plan jest na sobotę, a może w dwa dni!? Jeszcze uzgodnimy bliżej terminu. Impreza jest ogólnie dostępna, wpisz w internet. Później wkleję link.


No nie byłam, była świeżo po operacji kolana.
A tutaj nie zawsze jestem i nie wszędzie . I fakt nie jestem w temacie. Dziękuję Aniu za informacje.
Jutro może poczytam. To czekam na ten link.


Kwitnie biała pigwa

Aronia
Dębowe zakątki 21:10, 03 maj 2025


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Kasya napisał(a)
Dopiero przeczytalam !
Alez wyroznienie, super

Kasiu bardzo dziękuje

Wiosenne kolorki Uwielbiam
Dębowe zakątki 21:07, 03 maj 2025


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Ulina napisał(a)

Piękna rajska, kiedy moja tak urośnie.

Kilka lat i twoja będzie duża i piękna.
Swoją teraz trochę przycięłam ,żeby zagęściła się bardziej

Dębowe zakątki 21:03, 03 maj 2025


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
zawitka napisał(a)
Aniu gratulacje cieszą mnie twoje sukcesy malarskie .Pozdeawiam

Dziękuje Halinko
Obudziłaś we mnie iskrę do malowani, która latami drzemała. Pozdrawiam serdecznie

Wiosenne hosty

Dębowe zakątki 20:58, 03 maj 2025


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Dorota321 napisał(a)
Gratuluję Aniu statuetki, to duże wyróżnienie. W ogrodzie pięknie startują rośliny, jest na czym oko zawiesić podczas odpoczynku.

Dziękuję Jolu. Wiem i cieszę się bardzo tego dużego wyróżnienia.
rośliny idą w oczach. Wszystko pięknie, tylko trochę przymrozku miałam i niektóre rośliny mi uszkodziła. Szkoda judaszowca, cypryśnika błotnego. Winorośl biała w połowie dostała też mrozem i inne trochę muśnięte w połowie.
Na razie nie mam czasu na odpoczynek wolny czas zajmuje malowanie i prace w ogrodzie
Kielichowiec w połowie zmarzł a w połowie żyje i ma pąki kwiatowe.
Trzmielina w połowie cała a w połowie zmarła

Cytryniec sporo ucierpiał od przymrozków ale gdzie nigdzie już wypuszcza zielone


Mieczyki w piwnicy mi pokiełkowały co niektóre. wysadziłam jeszcze przed sowiętami i o dziwo wcale nie zmarzły Czarny bez rozwija się ładnie
Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 20:48, 03 maj 2025


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13811
Do góry
Judith napisał(a)
Wyszłam z kawusią na taras cieszyć się ogrodem. Z tego siedzenia mam kolejne supertunie posadzone w doniczkach i wstępny zarys kolejnego wycinka koła do darcia darni


co tak mało, za płasko troche i za chude to koło
Przy ścieżce 20:35, 03 maj 2025


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
mirkaka napisał(a)
Też się zauroczyłam nią w tym centrum , kupiłam, ale jakoś chyba jej u mnie nie pasuje, bo jest ciągle słaba, może nawet słabsza niż kupiona, a może miejsce nie takie jak lubi.
Vita piszesz że z kamasją? moja kamasja wreszcie w tym roku zakwitła, ale jest za wysoka na towarzystwo śnieżycy letniej, zagłuszy ją.
Vita pokaż zdjęcie tego dueciku





Kamasja jest wyższa, śnieżycę posadziłam przed nią. Moja też nie jest jakaś wypasiona, a mam ją już kilka ładnych lat. W planie miałam dosadzić do tego duetu białe szachownice kostkowate, bo wszystkie te rośliny mają podobne wymagania, ale jeszcze tego nie zrobiłam. Kostkowate męczę w trawniku




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies