Glina i zielsko
11:31, 30 kwi 2025
Moja się rozsiewa od kilku sezonów
Jak chcesz to jak osiągnie wiek młodzieńczy to wyślę bukiet - daje gwarancję zimowania oi obfitych plonów
W ubiegłym roku w lipcu wywaliłam dwie taczki a i tak miałam gąszcz .
Corocznie zostawiam tylko kilka „ matek”- awaryjnie - reszta idzie za płot
Jak chcesz to jak osiągnie wiek młodzieńczy to wyślę bukiet - daje gwarancję zimowania oi obfitych plonów
W ubiegłym roku w lipcu wywaliłam dwie taczki a i tak miałam gąszcz .
Corocznie zostawiam tylko kilka „ matek”- awaryjnie - reszta idzie za płot














