No i pięknie. Cudnie wyglądają drzewa i krzewy tak kwitnące. Nie ma to jak wiosna.
Twoja wiśnia różowa śliczna.
Szkoda, ze moja biała.
Pod rajską jabłonią To ? Tawułka ?
Cudne pompony
Jeszcze takiej bergenii nie widziałam. Śliczna.
Fajnie, że już masz wysypaną drogę.
Rozchodniki wielkie. Ładne , gdzie je zamawiałaś ?
Pomidorki rosną i fajnie. Moje też. Ale część nie po pikowanych i męczą się.
Może jutro to ogarnę.
Fajnie, ze ci Judaszowiec kwitnie.
Długo czekałaś na kwiaty ?
Mój jeszcze nie zakwitł w tym rok.W ubiegłym kupiony i nic poczekam jeszcze.
Ale listki już mój wypuszcza.