Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój ogrodowy pamiętnik 11:40, 19 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Lawendę przycięłam. Czy ona może jeszcze zakwitnąć po przycięciu?

Mój ogrodowy pamiętnik 11:39, 19 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Małe łebki Piccolino



Malwowy ogród 11:32, 19 lip 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Do góry
Następnym razem opowiem przygodę z hortensjami.



Malwowy ogród 11:16, 19 lip 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Do góry


I weranda widziana od strony ogrodu


Malwowy ogród 11:10, 19 lip 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Do góry
A wiecie, że ja wcale mojego ogrodu nie odbieram jako taki sielski anielski.
Owszem w wiejskim klimacie. Muszę w takim razie przyjrzeć się mu dokładniej . Dzisiaj widoki z werandy.


Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 10:21, 19 lip 2019

Dołączył: 12 lis 2014
Posty: 12
Do góry
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 10:20, 19 lip 2019

Dołączył: 12 lis 2014
Posty: 12
Do góry
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 10:19, 19 lip 2019

Dołączył: 12 lis 2014
Posty: 12
Do góry


Dzień dobry. Chciałabym prosić Was o podpowiedz jakie drzewa lisciaste lub iglaste mozemy posadzic na tym waskim wjeździe. Szerokość wjazdu 3 m. Płot sklada sie z murka oraz z siatki.
Moje typy: wisnia kanzan lub klon brillantinum. Tylko lisci duzo do sprzątania. Czy serbski mozna byloby wasko prowadzic?
Strona wschód-zachod. Z gory serdecznie dziękuję. Pozdrawiam

Mirkowy ogród (początki) 08:34, 19 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Mirka napisał(a)
Asiu no musisz się sama przekonać.Wiosną zdecydujesz
Ja już widzę że za ciasno mają i na nowej rabacie dam większe odległości.Ta na peno na wiosnę do przeróbki.Mam miejsce żeby rabatę o metr powiększyć .


Ja może też mogłabym piszerzyć tę rabatę ale jak o tym myślę to brrrr... aż mi słabo, tym bardziej, że reszta ogrodu czeka ns zmiany. Na razie poczekam
Przerabianie ogródka pod swój gust 08:30, 19 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
To Goldendoodle Ojciec pudel a mama golden retriever. Oboje rodzice po atestach wszelkich, z papierami. Moj maz to alergik a na doodle nie reaguje wogole. One tez albo nie traca wogole siersci albo bardzo malo.Te ktore maja wiecej z pudla trzeba czesciej strzyc, ale za to nie gubia ani wloska. Nam sie podobaja te majace wiecej z goldena, sa masywniejsze ale i czesto gubia troche siersci.







Dla mnie to pies idealny Choc wymaga duzej konsekwencji i treningu. Bardzo szybko sie ucza. Ale tez maja swoje zdanie Eddie w morzu, choc nikt go tego nie uczyl, zaczal ratowac moje dzieci. Jak poszlismy tam, gdzie bylo troche glebiej i pies nie mial juz gruntu pod nogami-zaczal lapac dzieci za lokcie, rece i ciagnac do brzegu On czesto sam o czyms decyduje. Raz na przyklad zobaczyl z daleka duzego psa i zaczal mojego mlodszego syna ciagnac w inna strone.



Moj maz zabiera go od 5 miesiaca rraz na jakis czas do biura. Ani nie szczeka, ani nie placze pod drzwiami jak ma jakies spotkanie. A jak maja zebranie to wita wszystkich, po czym idzie spac.
Blaski i cienie nowego życia 07:51, 19 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Wczoraj zabrałam się za rewolucję pod ścianą. Nie wszystko mam posadzone. Dlatego bałagan w trakcie zmian...przy czym wczoraj był większy drabina będzie musiała zmienić miejscówkę.


Przerabianie ogródka pod swój gust 07:48, 19 lip 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)
Widac pudla



Eddie to pudel? Zastanawiałam się jako to rasa, ale pudel nie przyszedł mi głowy. Cudna śmiejąca się mordka!
Przerabianie ogródka pod swój gust 07:39, 19 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)







Ale urokliwe miejsce. Bardzo fajne dodatki - ja teraz wszędzie podglądam dodatki Super
Ogród Małej Mi 2017 07:14, 19 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Mala_Mi napisał(a)


Razem z Twoja biżuterią ..





wow
Przerabianie ogródka pod swój gust 06:49, 19 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Widac pudla


Przerabianie ogródka pod swój gust 06:45, 19 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Aniu, to chyba Karfunkelstein. Bardzo polecam
Krwawniki szybko rosna ale latwo sie je usuwa. Poprostu co 3-4 lata wyrywam wszystko i sadze najmlodsze czesci.

Eddie wie ze przystojniak i to wykorzystuje

Uwielbiam smialka





Moja ulubiona hortensja Mathilde Gütges


Zakładanie trawnika z siewu - trawnik z siewu 02:03, 19 lip 2019


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Do góry
Ośmioletni trawnik zakładany z siewu, bez grama sztucznego nawozu i chemicznych oprysków.
Eksperymentujcie dalej z mieszankami, nawozami, opryskami i czym się jeszcze da.
















Ogród z wilkiem zamkn. 02:02, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Ogród z wilkiem zamkn. 01:57, 19 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Madziu cudny ten Twój zielony,a raczej kolorowy kawałek świata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies