Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 06:45, 19 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Aniu, to chyba Karfunkelstein. Bardzo polecam
Krwawniki szybko rosna ale latwo sie je usuwa. Poprostu co 3-4 lata wyrywam wszystko i sadze najmlodsze czesci.

Eddie wie ze przystojniak i to wykorzystuje

Uwielbiam smialka





Moja ulubiona hortensja Mathilde Gütges


____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 06:49, 19 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Widac pudla


____________________
Zapraszam na kawe
anna_g 07:39, 19 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
KasiaBawaria napisał(a)







Ale urokliwe miejsce. Bardzo fajne dodatki - ja teraz wszędzie podglądam dodatki Super
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
violaskom 07:48, 19 lip 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
KasiaBawaria napisał(a)
Widac pudla



Eddie to pudel? Zastanawiałam się jako to rasa, ale pudel nie przyszedł mi głowy. Cudna śmiejąca się mordka!
____________________
Viola Ogród kwiatowy
KasiaBawaria 08:30, 19 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
To Goldendoodle Ojciec pudel a mama golden retriever. Oboje rodzice po atestach wszelkich, z papierami. Moj maz to alergik a na doodle nie reaguje wogole. One tez albo nie traca wogole siersci albo bardzo malo.Te ktore maja wiecej z pudla trzeba czesciej strzyc, ale za to nie gubia ani wloska. Nam sie podobaja te majace wiecej z goldena, sa masywniejsze ale i czesto gubia troche siersci.







Dla mnie to pies idealny Choc wymaga duzej konsekwencji i treningu. Bardzo szybko sie ucza. Ale tez maja swoje zdanie Eddie w morzu, choc nikt go tego nie uczyl, zaczal ratowac moje dzieci. Jak poszlismy tam, gdzie bylo troche glebiej i pies nie mial juz gruntu pod nogami-zaczal lapac dzieci za lokcie, rece i ciagnac do brzegu On czesto sam o czyms decyduje. Raz na przyklad zobaczyl z daleka duzego psa i zaczal mojego mlodszego syna ciagnac w inna strone.



Moj maz zabiera go od 5 miesiaca rraz na jakis czas do biura. Ani nie szczeka, ani nie placze pod drzwiami jak ma jakies spotkanie. A jak maja zebranie to wita wszystkich, po czym idzie spac.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 08:39, 19 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
To jego tata tutaj
____________________
Zapraszam na kawe
violaskom 09:59, 19 lip 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Ja myślałam, że Goldendoodle są tylko brązowe, bo takie tylko widziałam. Jest śliczny, a to że mądry to wcale mnie dziwi. Wszystkie retrievery lubią wodę i kochają ludzi. Nasz też chodził z nami do pracy. Zawsze wiedział gdzie i o której godzinie ludzie jedzą śniadanie i zawsze tam był.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
KasiaBawaria 11:15, 19 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Eddie przy sniadaniu zawsze spi pod stolem

Doodle moga miec i czarna siersc. Zalezy od koloru rodzicow. Sa tez Aussiedoodle ( z Australian shepperd), z labradorem, to labradoodle, z cockerspanielem. Przez to ze nie sa to czyste rasy a mieszanki, maja cechy obu ras ale mniejsza podatnosc na choroby.
____________________
Zapraszam na kawe
violaskom 11:18, 19 lip 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Ile lat ma Eddie?
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Gosiek33 11:51, 19 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Fantastyczny pies, na prawdę nie uczula?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies