Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Katkak 20:39, 17 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Mala_Mi napisał(a)

Trochę znam.. dzwoń.. bo pisanie zajmuje czas. .
Mam i ja trochę tandetnej chińszczyzny.. ale ta chociaż śmieszna jest



No wreszcie go znalazłam . faktycznie pocieszny .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Mala_Mi 15:00, 18 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Katkak napisał(a)

No wreszcie go znalazłam . faktycznie pocieszny .

Trochę odpustu i u mnie może zagościć
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
mira 22:23, 18 lip 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Mala_Mi napisał(a)

Zachwycałam sie twoją naparstnicą a mam taką samąCzyli dobrze zapamiętałam ,ze gdzieś powinnam mieć i poszłam szukać

Twoja i moja Kurcze fajne są , muszę chyba poszukać miejsca na więcej .. ciekawe jak z rośnięciem z nasion??


A tak se wpadam z ciekawości po całym dniu babciowania i zawsze gdzie wpadnę to ciekawostki. Widzę że jesteś wolniejsza i wizyty są. Pewnie jak ja będę mieć więcej czasu to się Ty za babciowanie weźmiesz no i tak to.

A fajnie by z Ewą razem się wybrać.
No róże u Ewy i moje serce zawładnęły ale że Twoje no no.

Mam i ja tą naparstnicę i z nasion. Nasiona wysiała Viva i dostałam siewki. W 3-cim roku zakwitła czyli w tym sezonie. Miałam 5 cudownych kęp i często je pokazywałam na wiosnę bo były mega obiecujące. Została jedna i nie wiem co je zżarło ale wyglądało to jak rdza . Niemniej zbiorę nasiona i wysieję zwłaszcza że Vivie wszystkie gdzieś przepadły i pewnie czeka na nasiona.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
sierika 22:31, 18 lip 2019

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Czyli siać mus, bo to posiadanie przelotne jest, tak, kiedyś razem nawiedzimy Anię, Ania zaprasza więc.....
____________________
EwaSierika
Mala_Mi 22:35, 18 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sierika napisał(a)
Czyli siać mus, bo to posiadanie przelotne jest, tak, kiedyś razem nawiedzimy Anię, Ania zaprasza więc.....

Zapraszam
Wrzuciłam u Ciebie kupę zdjęć, komentarzy, nawet udało mi się skomentować foty które wstawiam.. i nie wiem dlaczego nie wstawiło całego postu.. Zajęło mi to tak dużo czasu, że już nie miałam kiedy zrobić nowego.. a nie chce byle jak na kolanie.. i moja wena twórcza poszła w kosmos..
Razem z Twoja biżuterią ..



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anna_g 23:23, 18 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Mala_Mi napisał(a)

Też z braku czasu przegapiłam ten moment... jakaś doba za krótka... wszędzie mam zaległości



Aniu, przyszłam się przywitać do Ciebie po kilku latach nieobecności
Zaległości oczywiście nie odrobię, ale widzę, że ciągle masz pięknie. Na tym zdjęciu nie widać żadnych zaległości.
Twoje Muminki przefajne. Na koty jak najbardziej jesteśmy wszyscy obrażeni za Twoją rybę!
Jeżówki czarują, warzywnik... - o nim jeszcze nie doczytałam
Pozdrawiam i będę zaglądać oczywiście
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Mala_Mi 23:23, 18 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
mira napisał(a)


A tak se wpadam z ciekawości po całym dniu babciowania i zawsze gdzie wpadnę to ciekawostki. Widzę że jesteś wolniejsza i wizyty są. Pewnie jak ja będę mieć więcej czasu to się Ty za babciowanie weźmiesz no i tak to.

A fajnie by z Ewą razem się wybrać.
No róże u Ewy i moje serce zawładnęły ale że Twoje no no.

Mam i ja tą naparstnicę i z nasion. Nasiona wysiała Viva i dostałam siewki. W 3-cim roku zakwitła czyli w tym sezonie. Miałam 5 cudownych kęp i często je pokazywałam na wiosnę bo były mega obiecujące. Została jedna i nie wiem co je zżarło ale wyglądało to jak rdza . Niemniej zbiorę nasiona i wysieję zwłaszcza że Vivie wszystkie gdzieś przepadły i pewnie czeka na nasiona.

pozdrawiam


Ja kupiłam w zeszłym roku u bylinowego.. i mi przezimowała i zakwitłą w tym.. a może i kwitła w zeszłym tylko ..posadzona jak zwykle w złej miejscówce.. bo brak miejsca

Masz rację, będę babciować. Przerwa przedszkolna będzie.. ale z Ewą jak najbardziej zapraszam.

Róże były po pierwszym największym tłoczeniu, ale urzekły mnie

To Ewcine różyczki.. fotek za duzo nie zrobiłam ,ale serce mi się krajało jak widziałam tę suszę .. bo oczami wyobraźni widziałam te rabaty bez suszy..



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:26, 18 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anna_g napisał(a)


Aniu, przyszłam się przywitać do Ciebie po kilku latach nieobecności
Zaległości oczywiście nie odrobię, ale widzę, że ciągle masz pięknie. Na tym zdjęciu nie widać żadnych zaległości.
Twoje Muminki przefajne. Na koty jak najbardziej jesteśmy wszyscy obrażeni za Twoją rybę!
Jeżówki czarują, warzywnik... - o nim jeszcze nie doczytałam
Pozdrawiam i będę zaglądać oczywiście


Warzywnika nie ma... prawie nie ma.. bo najpierw zlało a potem zasuszyło.. i są 3 buraczki i 5 marchewek.. i całe morze melisy.

Zaległości to mam ja, bo bywam..czasami u siebie.. czas nie guma jak ogrody.. jest coraz ciaśniejszy. Tym bardziej doceniam, że ktoś zagląda, nawet po dłuższej przerwie





____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anna_g 23:39, 18 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Ania - melisę zawsze sobie można zaparzyć jak Cię zaległości wkurzą więc nawet przydatna może być
Piękna perovskia.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Basilikum 07:14, 19 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Mala_Mi napisał(a)


Razem z Twoja biżuterią ..





wow
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies