Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa 13:29, 12 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Do góry
Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa 13:27, 12 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Do góry
Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 13:26, 12 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Pierwsze kwitnienie hortensji bukietowej Magical Mont Blanc


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:20, 12 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
zdemolowaliśmy też ogrodzenie, i teraz widać jak to wygląda po zalaniu, chwastów pełno tym woda nie potrzebna do wzrostu, łyse place gdzie nie wzeszła posiana trawa


rury przygotowane

u sąsiada wcześniej też
Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój 13:20, 12 lip 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 986
Do góry
relacja z ogniskowej, która jeszcze nie ma ogniska

martwiłam się o werbenę, a ona praktycznie zeżarła wszystko wokół
trzcinniki chyba kupiłam zarażone rdzą, bo coś mi się nie podobają i brązowieją im liście


Ogród pod lasem 13:19, 12 lip 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9516
Do góry






Ogród pod lasem 13:17, 12 lip 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9516
Do góry
I fotki z dziś, bo jutro pewnie tak ładnie nie będzie chlip













Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój 13:16, 12 lip 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 986
Do góry
relacja z preriowej

dziewanna - love rozumiem, że mogę zebrać nasionka i wysiać odrazu to za rok znowu będzie cieszyć oko?



Ogród pod lasem 13:13, 12 lip 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9516
Do góry
Wczoraj parę drobiazgów przytuliłam, na trampolinę.

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:12, 12 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Obiecana wczorajsza relacja z naszych i gminnych poczynań z rowem


Historyczny moment musze powiedzieć bo chyba po raz pierwszy tyle roslin w moim ogrodzie zmieniło miejscówkę Pomimo, że nieźle rosły

Ja zdemolowałam rabatkę w najgorszym dla nich momencie




a Emuś zdemolował rów

Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój 13:12, 12 lip 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 986
Do góry
relacja z bylinowej

przetacznikowiec kontra liatra


lawenda lawenda
W samym słońcu 12:52, 12 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
Toszka, to jest ta ziemia ogrodowa, o której Ci mówiłam, że parę worków mi zostało. Na zdjeciu to ja nie wiem czy coś zobaczyć się da?

Tam gdzie kopię aktualnie to mam 90%/żwiru, może tej ziemi bym dała plus trochę tej rodzimej bo mam trochę z dołków. Nie wiem czy na tym żwirze coś urośnie
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 12:49, 12 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Jeszcze tu dla Ani moj deren w roznych porach roku, musze jeszcze dzisiejsza fotke zrobic


Mój 4 arowy azyl... 12:39, 12 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)
U mnie popaduje! Rośliny trochę odetchną!

W różu i bieli




Zachwycający obraz
Pamiętajcie o ogrodach 12:34, 12 lip 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Irenko ten ligustr wczesną wiosną jest bardzo ładny ciemno zielony, a około maja listki mu żółcieją i wygląda to na jakiegoś grzyba?
Jak ktos wie co to ...



a tak to wygląda wokół zakątka jakbym go doprowadził do ładności (ligustr) to nie będę go wywalał.

Moje ukochane miejsce na ziemi 12:33, 12 lip 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Adela napisał(a)
Agatko - pozdrawiam



Dziękuję Elu

Odwzajemniam pozdrowionka
Moje ukochane miejsce na ziemi 12:31, 12 lip 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Mala_Mi napisał(a)
Szalejesz.. ja powiedziałam sobie ,że róż już zero Chyba, że miejsce się znajdzie i koncepcja na nie. Nawet to, że teraz śliczne mnie nie przekonuje



Ania wyglada na to, że masz silną wolę
Ja pracuję nad tym wszak ogród nie jest z gumy

Moja Pastella dorasta do klona.


Ptasi gaj 12:30, 12 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)




Nie zrobiłam fotek tegorocznych, ale m fotki zeszłoroczne kupiłam 4 szt i dokupilam w tym roku jeszcze 4 sztuki ale mniejsze. Zrobię fotkę to dam znać warto kupić bo piękne
To są zeszłoroczne fotki




Dęby piękne podziwiam, że tak masz od dziecka, że robisz do końca i na czysto, ja juz umiem bumelować, a kiedyś podobna byłam
Moje ukochane miejsce na ziemi 12:28, 12 lip 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Zakupy zacne, widzę, że nie przeszło Ja sobie obiecuje zawsze jesienią, ze więcej róż nie sadzę, po czym zawsze mi się jakaś wiosną do rąk przyklei



Witaj Sylwia

Jak się choruje na różyczkę to nie jest takie proste

Wszystkie róże poprzycinane.
W czerwcu dostały witaminki i szykują się do ponownego kwitnienia.



Ptasi gaj 12:26, 12 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Jeszcze inne








Fajnie z tymi bluszczami, też mam gdzie nie gdzie, ale na dłuższą metę, to cięcia od groma z tym bluszczem mam, bo w wielu miejscach.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies