Grześ, no to ja też będę chciała je zobaczyć, dobrze, że o tym napisałeś

Trawy to moja nowa miłość ogrodowa

Nawet zrobiłam listę traw do kupienia, były, ale małe i drogie.
To chyba nie pora na ich kupno po okazyjnej cenie.
Za serdeczności dziękuję i odwzajemniam

Agatko, to taka nasza przypadłość, ale ile daje radości, nawet jak nie wiemy gdzie posadzić.
Ostróżek nie mogłam nie kupić, wołały do mnie tymi oczkami

Żałuję, że nie kupiłam więcej sztuk, bo były po 7 zł.

Mój następny busz na rabacie