Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród z łezką II 17:55, 08 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Kindzia napisał(a)
Lilie przy łezce będą się kończyć




Oszałamiające te lilie. Krzaczorki przycięte idealnie.
Za drzwiami do ogrodu... 17:54, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Za drzwiami do ogrodu... 17:52, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Ogród z łezką II 17:51, 08 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Isabella Rossellini Poulsena, róża warta grzechu



A to świeżynka Souvenir de Baden-Baden, wprawdzie coś ją podżarło na samym starcie u mnie, ale też się dobrze zapowiada



Tiamo, też obficie kwitnąca, następna świeżynka



Za drzwiami do ogrodu... 17:50, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Aniu, dziekuje,ze po mnie przyjechaliście i zabraliście do Gosi.
Gdyby nie wy, to by mnie tam nie było. Wielkie dzięki

I takie wspominkowe zostawiam

Ogród Muszelki 17:48, 08 lip 2019


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Przy okazji cyknęłam hortensje, powoli zaczynają kwitnąć.



Ogród z łezką II 17:44, 08 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Phantom na pniu już bieleje, bez pnia wszystkie jeszcze w lesie, jak cała reszta



tawułki mam ukryte, a taką jeżówkę muszę dokupić na drugą stronę cycka



floksy już ładne

Ogród Muszelki 17:44, 08 lip 2019


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
I spojrzenie na pergolę od strony północnej, z części gospodarczej.



Moja działka na Dębowym Lesie 17:44, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Waclaw napisał(a)
Świetne spotkanie
O podpisy pod zdjęciami nieśmiało poproszę

O tak, !!!
Ależ proszę
Od lewej Gosia-Gocha - gospodyni spotkania i pięknego ogrodu
Beatka( Betka),Alicja (alis),Anetka( Aneta1309,)Ania( AnnaMS ),Jola(jolanka),Agnieszka( agapant),Kasia(KasiaWB ),ja Ania(anpi),koleżanka bez wątku i Kasia( katel) )



Ogród Muszelki 17:41, 08 lip 2019


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Widok na pergolę od południowej strony, wejście do części gospodarczej ogródka. Z lewej strony domek ogrodnika z poliwęglanu (jestem z niego mega zadowolona - ZERO konserwacji i śladów użytkowania).



Pierwsze kwiatki.

Ogród z łezką II 17:40, 08 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
następne zaczynają, pachnidełek czas nadchodzi






Ogród z łezką II 17:38, 08 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
mój pachnący potworek



azjatyckie się kończą


Ogród Muszelki 17:37, 08 lip 2019


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
asiak napisał(a)
Muszelko jak jesteś to zapytam
Chcę kupić powojnik Chcę taki, co mocno się tnie, bo wtedy łatwiej
Czy polecasz Morning Sky? A może jakiś inny, widzę, że masz ich sporo
Morning Sky widziałam kiedyś u Ciebie, ale w ostatnich fotkach nie dopatrzyłam się jego


Asiu, obiecane zdjęcia.
Ten powojnik jest posadzony z dwóch stron pergoli w kształcie łuku. W listopadzie ścięłam go do ok. 30 cm. nad ziemią. Od wiosny tak obrósł pergolkę. Lada dzień zakwitnie.





Ogród z łezką II 17:35, 08 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
i jeszcze kuleczki przed i po





Wim`s Red w pełni

Ogród pod lasem 17:34, 08 lip 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13828
Do góry
UrsaMaior napisał(a)
Dziś wyskoczyłam z Kwartetem na szybki rekonesans po okolicy. Po drodze dołączył Gosiek I jak zwykle ledwo się w 7-osobowym aucie upchnęłyśmy





co tam jest ciekawego procz hortek i jezówek? ja dzis w bylinowym wsadzilam do koszyka 14 jezowek ale ostatecznie zrezygnowalam z zakupu. uswiadomilam sobie ze musze wysadzke na wejsciowej zrobic i na jezowki juz czasu nie bede miala zeby posadzic. moze wiosna sie zdecyduje.
Ogród z łezką II 17:33, 08 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Lilie przy łezce będą się kończyć







Ogród pod lasem 17:30, 08 lip 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9516
Do góry
Dziś wyskoczyłam z Kwartetem na szybki rekonesans po okolicy. Po drodze dołączył Gosiek I jak zwykle ledwo się w 7-osobowym aucie upchnęłyśmy



Zielony zakątek z Antonówką 17:26, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Zielony zakątek z Antonówką 17:23, 08 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Ogród z łezką II 17:22, 08 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry






a takie były rozczochrańce

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies