O tak, !!!
Ależ proszę
Od lewej Gosia-Gocha - gospodyni spotkania i pięknego ogrodu
Beatka( Betka),Alicja (alis),Anetka( Aneta1309,)Ania( AnnaMS ),Jola(jolanka),Agnieszka( agapant),Kasia(KasiaWB ),ja Ania(anpi),koleżanka bez wątku i Kasia( katel) )
Widok na pergolę od południowej strony, wejście do części gospodarczej ogródka. Z lewej strony domek ogrodnika z poliwęglanu (jestem z niego mega zadowolona - ZERO konserwacji i śladów użytkowania).
Asiu, obiecane zdjęcia.
Ten powojnik jest posadzony z dwóch stron pergoli w kształcie łuku. W listopadzie ścięłam go do ok. 30 cm. nad ziemią. Od wiosny tak obrósł pergolkę. Lada dzień zakwitnie.
co tam jest ciekawego procz hortek i jezówek? ja dzis w bylinowym wsadzilam do koszyka 14 jezowek ale ostatecznie zrezygnowalam z zakupu. uswiadomilam sobie ze musze wysadzke na wejsciowej zrobic i na jezowki juz czasu nie bede miala zeby posadzic. moze wiosna sie zdecyduje.